Talenty a slabosti Kůstky ze Sběratelů kostí

Je skvělá a ultra schopná! Temperance Brennan aneb „Kůstka“ prostě stojí za to. Není divu, že příběhy slavné antropoložky běží už 10 sezon. Než si vychutnáte další díl, mrkněte na pár bonbonků týkajících se této sympatické dámy.
Kůstka
Kůstka
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Domluví se všude

Ačkoliv je Temperance primárně orientovaná na přírodní vědy, génia v sobě nezapře a válí i v humanitní oblasti – ovládá totiž minimálně osm jazyků. Jaké? Nadaná dáma se domluví španělsky, francouzsky, latinsky, německy, norsky, japonsky – a pozor, dokonce také persky a čínsky.

Co ji inspirovalo?

Který film je pro Kůstku naprosto zásadní? Mumie z roku 1932! Právě tento snímek s excelentním Borisem Karloffem ji zavedl ke studiu antropologie.

Kůstka a Booth
Kůstka a Booth
archiv Prima

Strašidelná přezdívka

Trochu hororová je i její středoškolská přezdívka – říkali jí totiž Morticia! Přezdívku podle hlavy Addamsovic klanu jí vynesla její záliba v pitvání mrtvých zvířat.

Z čeho má hrůzu

Ačkoliv je Kůstka ostřílená holka a přežila nejednu šlamastyku, existuje něco, z čeho má hrůzu přímo panickou – a to jsou hadi.

Sběratelé kostí VII (7) - Obrázek 3
Sběratelé kostí VII (7) - Obrázek 3

Fušuje i do umění

Kromě toho, že je skvělá vědkyně a domluví se řadou jazyků, patří Kůstka k těm šťastlivcům, kteří jsou i muzikální – skvěle totiž zpívá.

Ačkoliv zrovna tohle vystoupení zakončilo pořádné drama. Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte od 20.15 na Prima love.

Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 1

Znáte bizarní smrti z historie? Kůstka řeší mrtvolu v lepidle

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama