Soutěžící Fantastických dortů budou vytvářet sladké náklaďáky. Podívejte se!

V pondělí uvidíte další díl Fantastických dortů. Ve 20.15 na Prima love uvidíte tři soutěžící soutěžit o 10 000 dolarů. A jejich úkol? Sladký motorismus, kterému tentokrát přijdou na chuť i ženy!
Božské dorty: Sladká auta - Obrázek 4
Božské dorty: Sladká auta - Obrázek 4
Pinterest.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo říká, že motorismus je jen pro muže? Počtem jistojistě ženy převyšují, ale mezi motoristickými nadšenci najdete i něžné pohlaví. Zvlášť teď, ve chvíli, kdy v americké reality show Fantastické dorty uvidíte ty nejsladší možné součásti motorismu. Je libo zakousnout se do pneumatiky z marcipánu? Nebo byste si radši dali volant?

Sladký náklaďák a jiná pokušení ve Fantastických dortech

Trojice soutěžících se tentokrát pokusí vytvořit co nejúžasnější dort na velkou slavnost náklaďáků. O 10 000 dolarů se utkají Ashley, Mark a Christy. Brzy po spuštění časomíry jsou tu první návrhy a vznikají podpěrné konstrukce a základny. Ashley je jediná, kdo se již soutěže zúčastnil, a tak si věří. Po dvou hodinách se týmy věnují tvorbě pneumatik a plamenů. Všichni usilovně pracují a brzy zbývá jen třetina původního času. Christy je pozadu a mnohé detaily nestihne dokončit. Mark umisťuje velký náklaďák doprostřed hořící obruče. Zbývá pět minut! Ashley veze dort, který váží téměř 450 kg. Pod Markovým dortem rampa téměř praská. Probíhá obhajoba a porada porotců…

Co všechno šikovní cukráři dokážou upéct na toto téma? Jen se podívejte:

Chcete další sladkou inspiraci? Za týden se můžete těšit na nový časopis webu Prima Fresh, kde najdete nové a tradiční recepty na vánoční cukroví, ale i na skvělé dezerty. A nezůstane jen u sladkého!

 

Časopis Prima FRESH

Chcete recepty na fantastické dorty? Vydáváme časopis!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama