Sobotní příběhy ze života: Kde jsi?

Sobotní příběh ze života odhalí další noční můru všech rodičů. Není tomu tak dávno, co celá republika žila případem nebohé Aničky, která byla zavražděna. Dawna v našem sobotním filmu prožívá to samé. Hledá svou dceru...
Kde jsi?
Kde jsi?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dawna je úspěšná žena, která sama vychovala dceru Emily. Její dcera je jako každá jiná. Má přítele, chodí se ven bavit a je to naprosto bezproblémová mladá žena. Emily jednoho dne odejde na schůzku a nereaguje ani na telefonické vzkazy.

Co teď? Volat policii?

Dawna požádá o pomoc policii. Zoufalé ženě nabízí útěchu John, který je Emiliným profesorem. Policie hledá signál dívčina telefonu. Ten je zavede až k místu, kde je Emily pohřbená. Někdo ji uškrtil.

Kdo to mohl udělat, honí se jí hlavou? Nemůže ale přijít na odpověď, přestože policie si myslí, že viníkem je její bývalý přítel Keith.

V roce 2013 bylo v České republice pohřešovaných 5564 dětí do 18. let. Tyto statistiky mají bohužel vzrůstající tendenci.

Miloval ji, a když se s ním rozešla, byl si stoprocentně jistý, že to bylo kvůli jinému muži. Brzy je ale i on nalezen mrtvý. Předávkoval se drogami. Společná přítelkyně Keithe a Emily nevěří, že by Keith mohl být vrahem, a svěří se se svou domněnkou Dawně. Dawna jí uvěří a začne pátrat na vlastní pěst. Je velmi chytrá a schopná, a tak se brzy dozví krutou pravdu...

 

Sledujte na Prima love v sobotu ve 20.15, kdo se stane vrahem krásné mladé dívky!

 

Reklama
Reklama