Sobota přinese drama Dvě tváře důvěry – snímek o sexuálním obtěžování

Před těžkou životní situací stojí pokojská Hella, hlavní hrdinka filmu Dvě tváře důvěry. Musí se postavit za svou kolegyni a zároveň se vypořádat i s ohrožením sebe samé. Co se stalo? Seriál Dvě tváře důvěry můžete v sobotu od 20.00 zhlédnout na Prima Love.
Dvě tváře důvěry
Dvě tváře důvěry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před těžkou životní situací stojí pokojská Hella, hlavní hrdinka filmu Dvě tváře důvěry. Musí se postavit za svou kolegyni a zároveň se vypořádat i s ohrožením sebe samé. Co se stalo?

Jak na oplzlého nadřízeného

Hella se dozví o sexuálním obtěžování své kolegyně Shirin, kterého se dopouští jejich šéf. Shirin se rozhodne pomoci, nicméně události, které se upozorněním na oplzlého ředitele spustí, jsou děsivé… Kolegyně její stížnosti odmítá a sama Hella je pak napadena v garážích. Přijde i o zaměstnání, bojovat nicméně nepřestává. Zvítězí nad nechutným chlápkem i systémem v hotelu?

Dvě tváře důvěry - upoutávkaDvě tváře důvěry - upoutávka

Mrkněte na známé tváře

Jednu z rolí ve Dvou tvářích důvěry si střihl hannoverský rodák Kai Wiesinger, kterého si můžete pamatovat například z filmu Zázračné děti, Zkáza lodi Gustloff nebo romantické komedie Rozhovory ve městě. A také Franziska Troegner, která si zahrála menší, ale celkem výraznou rolí maminky jednoho z malých soutěžících ve filmu Tima Burtona Karlík a továrna na čokoládu.

Koho ztvárnili v sobotním snímku?

Uvidíte v sobotu od 20.00 na Prima Love ve snímku Dvě tváře důvěry.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama