Slavná jména v Jak jsem poznal vaši matku. Kteří slavní muži zahráli vedlejší role?

Nedávno jsme si připomněli slavné ženské hvězdy, které okořenily tento populární seriál. Teď přicházejí slavné pánské tváře. Kdo ze známých umělců se (na kratší či delší dobu) přidal ke starým známým? Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love ve 13.55, 14.25 a 18.45 a 19.15.
Jak jsem potkal vaši matku - James van der Beek
Jak jsem potkal vaši matku - James van der Beek
archiv Prima

reklama

Eso z Twin Peaks

George Van Smoota, bývalého manžela Tedovy přítelkyně Zoey Pierson, si střihl Kyle MacLachnan. Charismatický chlápek je neodlučitelně spjat s postavou agenta Coopera v Lynchově kultovním seriálu Městečko Twin Peaks.

Vidět jste ho však mohli i jako hlavního hrdinu adaptace Kafkova Procesu, nebo další “Lynchovině” Modrý samet. Jeho George Van Smoot je nadšenec do lodí i do umění. A v jednom z dílů dostane ránu od Marshalla… Proč? Protože se Marshall bojí, že ho Lily s Georgem podvádí. Au.

Jak jsem potkal vaši matku - Kyle MacLachnan
Autor: archiv Prima Jak jsem potkal vaši matku - Kyle MacLachnan

Dawsone, Dawsone.

Výrazně méně movitějšího i úspěšnějšího týpka si v populárním seriálu střihl James van der Beek. Simon Tremblay, teenagerská láska Robin Scherbatsky, nicméně i v průběhu dalšího života okouzlující moderátorku pořád tak trochu pálí… A tak má Robin nakonec na kontě hned dva “rozchody” se Simonem, v obou případech kvůli jedné dámě. Na Simona “zamlada” můžete mrknout v jednom z videoklipů mladické kariéry Robin Scherbatsky… Pardon, Robin Sparkles. Oujé!

Jak jsem poznal vaši matku - James Van Der Beek
Autor: archiv Prima Jak jsem poznal vaši matku - James Van Der Beek

Ale zpátky k Jamesovi. Amerického herce si nejvíce pamatujete jako hlavního hrdinu seriálu Dawsonův svět. Zaujal však i jako psychopat v Pravidlech vášně. A zápornou roli si střihl i v Myšlenkách zločince, které můžete vídat každé pondělí na Prima love.

Joe Magnaniello

Třetí do party je představitel (třeba) vlkodlaka Alcida ze seriálové hitovky True Blood Joe Magnaniello. Ten si v HIMYM střihl roli Brada, Marshallova kámoše z právnické fakulty.

Jak jsem potkal vaši matku - Joe Manginiello
Autor: archiv Prima Jak jsem potkal vaši matku - Joe Manginiello

A s Marshallem strávil opravdu hodně času, poté co se Marshall na čas rozešel s Lily, neb on sám v té době taky dostal kopačky. Joe se objevil třeba ve Spider Manovi, striptérském Bez kalhot nebo Ve službách FBI.

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete denně vídat na Prima love ve 13.55, 14.25 a 18.45 a 19.15!

reklama

reklama