Slavná dvojčata: miliardářky, falešní zrzci a Bond girls

Případ, v němž figurují jednovaječná dvojčata, řeší stuttgartští kriminalisté ve čtvrtečním díle Místa činu. Dříve než zjistíte, oč tentokrát šlo, se seznamte se slavnými dvojčaty z červeného koberce. V některých případech je proslavila právě podoba, jiná se od sebe liší podobou i ambicemi.
Dvojčata si zahrála v Harrym Potterovi
Dvojčata si zahrála v Harrym Potterovi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Místo činu: Na hranici zákona uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Nejbohatší dvojčata

Asi nejznámější jsou dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen, dívky televizních obrazovek i pláten kin. Největší popularitu získaly počátkem devadesátých let v sérii filmů věnovaným lapáliím těchto blonďatých, roztomilých holčiček. Začínaly jako batolata střídáním v jedné roli seriálu Full House, později si vedle hraní v úspěšných rodinných filmech založily i vlastní značku dámského oblečení, hraček nebo kosmetiky.

Sestry Olsenovy

Nyní jsou s majetkem ve výši zhruba 1,5 miliardy korun nejbohatší dvojčata světa, zažily si však i nepříliš veselé okamžiky – Mary-Kate se třeba jeden čas potýkala s anorexií.

Zrzaví čarodějové 

Pamatujete potrhlá a rošťácká dvojčata George a Freda z veleúspěšné filmové série o Harry Potterovi? Ztvárnili je James a Oliver Phelpsovi. Mezinárodními hvězdami se stali „až“ ve čtrnácti, kdy si zahráli v prvním díle Harry Potter a kámen mudrců. Dnes osmadvacetiletá dvojčata nedávno vyrazila do kalifornské Santa Moniky poohlédnout se po dalších filmových příležitostech, v současnosti už jsou však zase zpátky v Anglii.Fred and George z Harryho Pottera Kromě herectví se věnují charitativní činnosti – a také sdílejí zálibu v golfu. A z rozpustilých výrostků vyspěli ve stylové a sexy mladé muže. Mimochodem, ve skutečnosti nejsou zrzaví, ale hnědovlasí.

„Utajená“ sestra

 Dvojče má i slavná kráska Eva Green. Představitelka femme fatale Jamese Bonda v Casino Royale je o dvě minuty starší než její sestra Joy. Dámy se od sebe však liší nejen podobou, ale i životním stylem. Zatímco Eva je hollywoodskou hvězdou, Joy žije v Normandii a chová koně. „Joy a já jsme velmi rozdílné povahy,“ potvrdila kdysi sama Eva. Dříve spolu prý příliš nevycházely, teď už jsou na tom však dobře.

Místo činu: Na hranici zákona uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

A co by mohla vyprávět další Allenova dcera?

Místo činu řeší milostný trojúhelník: prožil ho Woody Allen, ale i Ingrid Bergman

Robert Pattinson a jeho filmová i skutečná láska Kristen Stewart, bohužel už jen bývalá, ale kdo ví...

Místo činu vám připomene neslavné konce slavných lásek!

Nevěsta na útěku: Julie Roberts

Nejen v kriminálce Místo činu se objevují extrémně podivné nevěsty!

Schimanski: Moltke

Jaká je historie seriálu Místo činu? Můžete ho sledovat už 40 let

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama