Skvělá seriálová Chůva se vrací! Znáte nejlepší scény?

Kdo by ji neznal. Má pusu prořízlou od ucha k uchu a hlídá tři děti z vyšší společnosti, což kolikrát nedělá dobrotu. Ale ona si je umí vychovat! A co udělá s vámi? Vás rozesměje! Kultovní seriál Chůva k pohledání se vrací na obrazovky! Kdy ji uvidíte?
Chůva k pohledání: Fran a doprovod
Chůva k pohledání: Fran a doprovod
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na obrazovky Prima love od pondělí 31. srpna znovu vstupuje úspěšný seriál Chůva k pohledání. Americký sitcom měl šest úspěšných řad. A kromě Ameriky byl nejvíce oblíbený v Austrálii. V Čechách si nalezl také obrovské množství příznivců. Chůvu můžete sledovat denně, a to dokonce dvakrát. Jednu epizodu uvidíte ve 14.55 a v 19.50!

Veškeré podobnosti v sitcomu jsou zcela nenáhodné

Producenti sitcomu si vzali mnoho inspirace z osobního života herečky Fran Drescher, která není nikým jiným než chůvou Fran. Inspirace ze života je vidět i na jménech postav sitcomu, jež jsou založena na blízkých příbuzných a kamarádech. Můžete vzít jed na to, že každý ze sitcomu opravdu existoval! Seriál získal jednu cenu Emmy a třináct nominací. Navíc Fran Drescher byla dvakrát nominována na Zlatý glóbus. A zaslouženě! Pamatujete si ty nejlepší komediální scény? My vám je připomeneme:

Fran Fine
: Slečno Babcock, já fakt miluju ten váš oblek.
C.C. Babcock: Děkuji, chůvo Fine, ten je z Německa.
Niles: Hmm, zaslal sám Hitler?

Maxwell: Já vás ale nemiluju, slečno Fine.
Fran: Zapíráte.
Maxwell: Nezapírám.
Fran: Aha. Zapírá, že zapírá.

Fran: Slečno Babcock, kdy jste začala kouřit?
C.C. Babcock: Někde mezi 'berete si' a 'ano'.

Sylvie: Už musím jít. Musím si něco zařídit před večeří.
Fran: Co?
Sylvie: Oběd.

C.C. Babcock: Po třech měsících jsem přišla domů a cítím tam zápach, jako by umřela kočka. (Zamyslí se.) Ach ne!
Fran: Vy máte psa.
C.C. Babcock: Uf. (Zamyslí se.) Ach ne!

služka: Máš něco nalepeného na vlasech.
Niles: Co?
služka: Velkého otravného sluhu.

Fran
: Pročpak nejsi v posteli?
Niles: Nakapal jsem si do nosu tolik eukalyptu, že mě ve snu napadla vzteklá koala.

 

Chůvu k pohledání můžete vidět od pondělka do neděle vždy v 19.50, ale i ve 14. 55! Pokud chcete vidět, co si pro vás Prima love připravila za další novinky, můžete se dozvědět více zde.

Silvestr s Primou Love!
Také vás nebaví silvestrovské veselí za zvuků petard? Ty z nás, které chtějí strávit poslední den v roce 2012 v klidu domova, i tak můžou prožít večer plný zábavy, zvratů, lásky a luxusu! Prima Love vám ukáže silvestr, z kterého vás hlava bolet nebude. 
Keenu Reeves v listopadové romanci
O naší klasickou seriálovou nabídku vás nepřipravíme ani na silvestra. Ale večírek posledního dne v roce začne romancí s  rozervaným Keenu Reevesem. Listopadová romance (20:00 hod.) je tak trochu bláznivý příběh o dvou lidech, kteří se svým životním stylem nepřibližují ani omylem. Keenu Reeves v roli tvrdého kariéristy potká velice netradiční dívku Saru (Charlie Theron). Sara se bude snažit během jednoho měsíce ukázat svět v jeho lepší perspektivě. 
Svět celebrit 
Po Listopadové romanci se vrátíme do prostředí, které důvěrně známe. Životy českých celebrit podrobně rozebere Martina Gavriely v pořadu Top Star Love (22:05). Jak české celebrity slavily Vánoce? Jaké dárky chystaly pro své nejbližší? 
A sex (nejen) ve městě
Ve 22:40 se rozběhne další epizoda úspěšného seriálu Sex ve městě. Carrie se nikdy nebojí zeptat, a tak se dozví, že pan Božský se už nikdy nehodlá ženit. Ani s Carrie, autorkou novinářských sloupků o sexu. Ani její přítelkyně Charlotte to nemá lehké, přestože potká nejlepšího milence na světě. Pan Zajíček je sice návykový, ale také na baterky….
Od 23:15 až do silvestrovské půlnoci prožijeme v záři luxusu a celebrit společně s pořadem Top Star. Silvestr plný zábavy, vztahů, lásky a leckdy šťastných konců, ten prožijete s Primou Love.

Reklama
Reklama