Skutečné příběhy na Love: žena začne odhalovat krutá tajemství z dětství

Dětství je bezpochyby jedno z období lidského života, které formuje osobnost člověka. Co se pak stane, když v dětském věku zažijete jednu z nejkrutějších věcí na světě? Alexandru se ve filmu Zakázána tajemství snaží její vlastní matka zabít. Vše uvidíte na Prima love v sobotu ve 20.05.
Zakázaná tajemství
Zakázaná tajemství

Kanadský thriller Zakázaná tajemství, který uvidíte již tuto sobotu, navazuje na skutečné příběhy, které můžete sledovat na Prima love každou sobotu. I příběh Alexandy, krásné blondýny se stal. Film vypráví o životě dítěte, které se stalo obětí vlastní matky a ještě k tomu vidělo vraždu na vlastní oči.

S hlavní postavou Alexandou se potkáváme ve chvíli, kdy se rozvádí se svým mužem. Kvůli tomu se také musí odstěhovat z domu, který s ním vlastnila. Nezbyde jí nic jiného, než se nastěhovat zpět do rodného domu. Dům však skrývá několik nepříjemných tajemství. Kdysi v něm Alexandra jako šestiletá zažila trauma, z kterého se člověk dokáže dostat opravdu těžce. Byla svědkem toho, že její matka zavraždila tetu Judith. Pak se ještě pokusila Alexandru utopit v bazénu. Děsivé vzpomínky na dětství jí nedají v noci spát ani v dospělosti.

Zakázaná tajemství - promo
Zakázaná tajemství - promo

Věci se dostávají do pohybu...

Od rozvodu Alexandry a Dana uplynulo sotva pár dní, Alexandru však mnohem víc trápí děsivé noční můry. Dávná nešťastná událost, při níž její teta zemřela, je možná poslední zlá vzpomínka, kterou si pamatuje z dětství.

Zlé sny ji však znepokojují stále víc, a tak se vypraví za svou matkou do sanatoria. Krátce po její návštěvě však matka umírá, a Alexandře nezbývá než kontaktovat svého dlouholetého přítele, terapeuta Sama. Jenže co čert nechtěl, Alexandra se za nejasných okolností probouzí vedle svého mrtvého exmanžela. Po svém zadržení a následném útěku je však odhodlaná odhalit všechna zapomenutá tajemství...

Zakázaná tajemství uvidíte na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama