Skandál v americkém talentu: Vydíral Afghánistánem

Show Amerika má talent tento pátek ve 20.15 zažije obrovské dojetí, poté ale velké zklamání. Do talentové show se hlásí lidé s různými osudy. Jedním z nich byl i bývalý voják z Afghánistánu...
Amerika má talent- voják
Amerika má talent- voják
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na prkna, která dokážou splnit každý americký sen, se v talentové show objevil i sympatický mladý muž. V kostkované košili a kovbojském klobouku se plaše představil porotě, která má pověst jedné z nejsarkastičtějších v dějinách televizních talentových soutěží.

Tim Poe se představil jako bývalý voják, který kvůli zraněním opustil svoji základnu v Afghánistánu.

voják
voják

„Byli jsme s dalšími vojáky čistit domy od munice a najednou přilétl granát. Poranil jsem si záda a granát mi zasáhl i mozek," řekl Tim publiku, které neskrývalo své dojetí. O jeho zranění neměl nikdo pochyb, Tim totiž od té doby silně koktá, ale když zpívá, jeho koktání se zázračně ztrácí. Začal si často zpívat ve sprše a jeho snoubenka Carry ho přemluvila, aby ukázal svůj talent. Publikum i porotce dojal skoro k slzám a Tima s hlubokým respektem pustili do dalších kol...

Odhalení přinesla až americká vláda

Timův příběh zasáhl celou Ameriku. Bohužel stejně tak i jeho nadřízené, kteří se k jeho životnímu příběhu vyjádřili po svém. Minnesotská Národní garda veřejně oznámila, že podle jejich šetření nebyl Tim Poe nikdy zraněn v Afghánistánu.

Jak se zachovají porotci k Timovi, o kterém se dozvěděli, že lhal? Chtěl voják jen obměkčit ve svém rozhodování porotu a davy fanoušků? Na to se můžete podívat v pořadu Amerika má talent v pátek večer ve 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama