Sherlockův otec je znovu na scéně! 5 věcí, které o něm netušíte

V počátku 4. série se do seriálu vrátil Sherlockův otec. A je otázkou, s jakými úmysly. Než to zjistíte, přečtěte si pár informací o jeho představiteli Johnu Nobleovi. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love.
Sherlock Holmes: Jak prosté - John Noble

Muž, který přišel od protinožců

Ač je Sherlock včetně jeho představitele Jonnyho Lee Millera Brit jak poleno, “tatínek” pochází z jiného kontinentu. Osmašedesátiletý John Noble se totiž narodil v Austrálii.

Šílený vládce i doktor ve sci-fi

Co se největších zářezů ve filmové kariéře Johna Noblea týče, patří k ním například role Denethora v opusu Petera Jacksona Pán prstenů. Byť jeho postava byla po část příběhu dost mimo. V televizi jste pak Noblea mohli vidět třeba i jako dr. Waltera Bishopa v Hranici nemožného nebo Henryho Parrishe v hororové Ospalé díře.

Jak spolu budou vycházet
Jak spolu budou vycházet
CBS.com

Má na kontě spoustu titulů

John nicméně není “jen” herec, ale už roky se realizuje na více frontách – jako režisér i producent. Na divadle bylo pod jeho vedením nazkoušeno kolem 80 her!

Dcerka, co se potatila

John Noble je otcem tří dětí, na herectví se nicméně dalo jen to nejstarší – dcera Samantha, která se narodila v roce 1984. Střihla si třeba roli Jane/Amitielv hororu Gabriel-Anděl pomsty.

Otec Sherlocka je Američan
Otec Sherlocka je Američan
CBS.com

V seriálu si připraví překvapení

A ještě nakousneme něco víc o postavě a úmyslech Morlanda v dalším dílu Jak prosté! Morland Holmes si totiž připraví malé překvapení.

Jaké? Uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love v dalším dílu seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama