Sexuální skandál a korupce ve vysoké politice

Na Prima LOVE přichází vynikající právnické drama Dobrá manželka
Vraždy v Oxfordu reprezent
Vraždy v Oxfordu reprezent
Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oblíbili jste si Dextera na sesterské stanici Prima COOL? Prima LOVE vám přináší Alicii Lorrickovou v seriálu Dobrá manželka, které budete také zaručeně fandit! Že vám tenhle seriál nic neříká? Ještě jednou se pořádně zadívejte na hlavní hrdinku, představte si hřívu plnou kudrlin a věčně utopenou duši v pohledu neodolatelného George Clooneyho v seriálu Pohotovost, kvůli kterému Julianna Marguliesová podle scénáře málem spáchala sebevraždu.

 

Teď po letech přichází v perfektně střižených kostýmcích, vyhlazených vlasech a s mnohem sebevědomějším výrazem. Jako oddaná žena se po třinácti letech v domácnosti vrací do právnické kanceláře, aby obhajovala svého manžela, vysokého státního návladního, který byl obviněn ze sexuálního skandálu. V této roli se objevuje herec Charles Noth, známý jako Pan Božský ze seriálu Sex ve Městě. Pomoc a radu Alicii nabídne i prvotřídní advokátka firmy Diane Lockhartová (Christine Baranski, známá z filmu Mamma Mia!).

 

Seriál má u kritiků velký úspěch, získal osm nominací na cenu Emmy, čtyři nominace na Zlatý glóbus a čtyři nominace na cenu Screen Actors Guild (SAG). Představitelka Alicie Lorrickové Julianna Marguilesová vyhrála Zlatý glóbus za nejlepší televizní herečku v roce 2010 a SAG Award v roce 2010 a 2011.

 

První řada seriálu Dobrá manželka odstartuje premiérově už ve čtvrtek 9. června ve 20.40 na Prima LOVE.

 

 

Tak si nenechte ujít čtvrtou řadu seriálu Vraždy v Oxfordu, kterou premiérově odvysílá stanice Prima LOVE.

 

Oblíbenost detektivních seriálů u diváků potvrzuje i sledovanost seriálu Vraždy v Oxfordu. Reprízy prvních tří řad vysílala od 16. dubna stanice Prima LOVE.

 

Jejich sledovanost od začátku úspěšně roste, příběhy s kriminální zápletkou zaujaly zejména cílovou skupinu Ž 15-44, kde sledovanost dosáhla průměrného podílu na trhu přes 2%, konkrétně 2,07 %.

 

Čtvrtá řada seriálu Vraždy v Oxfordu odstartuje na Prima LOVE 22. května, divačkám zpříjemní vždy sobotu a neděli.

 

Vraždy v Oxfordu

 

Seriál je volným pokračováním Inspektora Morse, který zemřel během nehody, při níž přišla o život i manželka tehdejšího Morseova žáka Roberta Lewise (Kevin Whately). Ten se v pozici inspektora vrací po pěti letech do Oxfordu, kde kdysi začínal, a spolu se svým kolegou seržantem Jamesem Hathawayem (Laurence Fox) vyšetřuje další případy.

 

 

 

 

 

 

 

V Praze 20. května 2011                                                                                                             

                                                                                                    Markéta Hellingerová

 

                                                                                                    PR koordinátor

                                                                                                    GSM: 731 122 574

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama