Seriálový Barney se zase pochlubil rodinou a pekařským uměním

Neil Patrick Harris alias Barney ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku baví své fanoušky na Instagramu celkem často. A před pár dny přidal další, obzvlášť milý obsah.
Neil Patrick Harris - pečení
Neil Patrick Harris - pečení
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každý den můžete pravidelně sledovat na Prima love příběhy kamarádů, kteří zažívají stejná trápení jako my, oni to však berou pořádně s humorem. Barney je jeden z mužů, jež si o sobě myslí, že jsou úžasní a dávají to pořádně na odiv. Na to nejvíc zabírají ženy. Těch má nepočítaně.

Ve svém reálném životě představitel Barneyho dává přednost mužům. Se svým partnerem vychovávají dvojčata. Patrick Neil Harris dává pravidelně nahlédnout do své rodiny fanouškům díky sociální síti Instagram.

A kdy můžete Patricka zase vidět? Jak jsem poznal vaši matku vysíláme od 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20.

Pyšní tátové

Dvojčata Harper a Gideon, které Neilovi a jeho manželovi Davidovi odnosila náhradní matka, totiž slavila pět let. Což je velká událost. A jak se na narozeninovou oslavu sluší a patří, nesměly chybět fotky oslavenců. Roztomilé děti tak Neil blejskl přímo u narozeninových dortů.

„Všechno nejlepší Gideonovi a Harper, dvěma nejúžasnějším dětem v zemi (dorty vyrobili a nazdobili jejich tátové),“ napsal Neil k fotografii.

Na dalších fotkách pak výzdobu obou sladkostí detailně popisuje. U prvního dortu droidi bojují s princeznou.

Patrick Neil Harris - dorty
Patrick Neil Harris - dorty
Instagram.com

Jak dorty chutnaly, se ani jeden z rodičů nepochlubil. Nabízí se však otázka, zda si s hračkami nevyhráli víc tátové než malí oslavenci.

Patrick Neil harris - děti Foto:

Nicméně i v téhle rodině se často role obrátí a děti královsky baví své rodiče. Níže zmíněné ukázky jen trochu staršího data jsou toho důkazem.

Patrick Neil Harris - děti Foto:

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete sledovat každý den od 13.55, 14.25, 18.55 a 19.20 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama