Seriál PŘEŠLAPY se vrací na Prima LOVE

Chybovat je lidské a zodpovědnost za své činy se snažíme někdy zahladit doztracena. O tom vědí své i postavy seriálu Přešlapy, který si budou moci vychutnat diváci Primy LOVE
PŘEŠLAPY se vrací na Prima LOVE 1
PŘEŠLAPY se vrací na Prima LOVE 1
Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Udělali jste nedávno nějakou „botu“? Myslíte si, že se z vašeho průšvihu jen tak nevyhrabete? Teď už na to nebudete sami.

Je jim kolem třiceti a musejí se poprat se spoustou nástrah, které se nevyhýbají ani nám. Jejich osudy jsou různé – a přece je spojuje touha po nalezení smyslu života a obyčejné spokojenosti. Začínající vztah, obohacení letitého společného soužití, výchova dětí, kariérní postupy a další podobné atributy řeší hrdinové seriálu Přešlapy.

 

Připomeňte si známé tváře, jako jsou David Matásek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová nebo Soňa Norisová, v seriálu, jehož tři série si diváci Televize Prima velmi oblíbili.

 

Známá filmová kritička publikující pro MF Dnes Mirka Spáčilová po uvedení první řady seriál přirovnala vzhledem k humornému a otevřenému vztahu k sexu k megaúspěšnému americkému komediálnímu seriálu Přátelé.

 

Příznivci Prima LOVE  budou moci první díl seriálu Přešlapy vidět poprvé už 16. srpna po dvaadvacáté hodině. Repríza dílu bude následovat hned další den ráno, a tak ti, kteří nestihnou seriál večer, nastartují den s partou sympatických třicátníků.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama