Seriál Bez hranic bude řešit nezvyklý případ: otrávenou drogu

Jednoho z členů elitního týmu se dotýká další případ v seriálu Bez hranic. Což je prekérní. O co půjde? Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.
Bez hranic - tým
Bez hranic - tým
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jistá smrt

Elitní tým tentokrát svolá Lennon kvůli pořádně toxickému případu. Londýnem se totiž šíří otrávená droga, která zabíjí. A je třeba nejenže zastavit její distribuci, ale i chytit a potrestat ty, kteří za tímhle zabíjením stojí. Jenže…

Rodinné vazby

Lennon sám má totiž už v počátcích společného vyšetřování podezření, že v téhle levárně má prsty i rodina jednoho z členů týmu – Tommyho McConnella. Odvážného Ira s pořádně komplikovanou životní historií.

Bez hranic - Lennon Foto: Bez hranic - LennonFoto: archiv

Žije v zavržení

Podobně jako jeho italská kolegyně Eva Vittoria totiž Tommy pochází z rodiny s vazbami na kriminální prostředí. Jenže zatímco Eviny blízké mafiáni zabili, pro Tommyho rodinu byla velká rána, když se přidal k policii. Jeho starší bratr byl totiž policisty zabit během loupežného přepadení, Tom následně “selhal” při “přípravě na pomstu”... A po tragédii, která následovala, se rozhodl změnit celý svůj život.

Bude teď se svými blízkými konfrontován?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama