Seriál Bez hranic bude řešit nezvyklý případ: otrávenou drogu

Jednoho z členů elitního týmu se dotýká další případ v seriálu Bez hranic. Což je prekérní. O co půjde? Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.
Bez hranic - tým

Jistá smrt

Elitní tým tentokrát svolá Lennon kvůli pořádně toxickému případu. Londýnem se totiž šíří otrávená droga, která zabíjí. A je třeba nejenže zastavit její distribuci, ale i chytit a potrestat ty, kteří za tímhle zabíjením stojí. Jenže…

Rodinné vazby

Lennon sám má totiž už v počátcích společného vyšetřování podezření, že v téhle levárně má prsty i rodina jednoho z členů týmu – Tommyho McConnella. Odvážného Ira s pořádně komplikovanou životní historií.

Bez hranic - Lennon Foto: Bez hranic - LennonFoto: archiv

Žije v zavržení

Podobně jako jeho italská kolegyně Eva Vittoria totiž Tommy pochází z rodiny s vazbami na kriminální prostředí. Jenže zatímco Eviny blízké mafiáni zabili, pro Tommyho rodinu byla velká rána, když se přidal k policii. Jeho starší bratr byl totiž policisty zabit během loupežného přepadení, Tom následně “selhal” při “přípravě na pomstu”... A po tragédii, která následovala, se rozhodl změnit celý svůj život.

Bude teď se svými blízkými konfrontován?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama