Ségra seriálové Kůstky Zooey Deschanel se stala maminkou!

Ve znamení velké změny a radostné události byl minulý týden u Zooey Deschanel. Šestatřicetiletá herečka a hvězda seriálu Nová holka se stala maminkou! Další díl seriálu Nová holka uvidíte každý všední den ve 12.20 na Prima love.
Nová holka - Jess
Nová holka - Jess
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak jsme vás informovali už před pár měsíci, ukázalo se, že sestra seriálové Kůstky se po roce vztahu s televizním producentem zaláskovala na sto procent. Zooey si se svým vyvoleným pořídila dítě. Herečka z Kalifornie ale převezla všechny ostatní v čele s médii. Všechno udělala pěkně potají!

Co se narodilo?

Nedávno se objevila informace, že Zooey porodila holčičku. Jméno novopečení rodiče sice zatím neprozradili, malá by však podle oficiálních zpráv měla být zdravá a překrásná.

Nová Holka - Schmidt
Nová Holka - Schmidt

Malé velké překvapení

Se zprávou (nikoliv fotkou!) o narození malé však Zooey vyslala do světa ještě jednu překvapivou informaci – že je vdanou paní. S producentem Jacobem Pechenikem se měli vzít nedávno během supertajného svatebního obřadu. Zprávu o zasnoubení přitom Jacob a Zooey v lednu oznámili právě s prozrazením, že je Zooey těhotná. Pro herečku to byla druhá svatba, poprvé se v roce 2009 provdala za muzikanta Bena Gibbarda. Ovšem už koncem roku 2012 se rozvedli.

U Deschanelů je letos plno!

U Deschanelových je přitom letos extra radostný rok. Počátkem června totiž porodila druhého syna i Emily, starší ségra Zooey, kterou můžete na Prima love vídat ve Sběratelích kostí. Je tedy pravděpodobně jen otázkou času, kdy se dvě mámy s kočárky dostanou na nějaké společné procházce do hledáčku fotografů. A Em bude mít pro mladší ségru nejspíš spoustu vychytávek a rad.

Přejeme hodně štestí!

Další díl seriálu Nová holka uvidíte ve středu ve 12.20 na Prima love.

Nová holka: kluci opíjí Russela

Nová holka: Jak se to vyvíjí se sexy padesátníkem?

Zoey Deschanel v klipu Offspring

Retro: Ségra seriálové Kůstky si zahrála v klipu Offspring


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama