Sběratelé kostí: Kdo jsou kolegové Kůstky a Bootha?

Jsou s vámi už osmou sérii – Kůstka, Booth a jejich kolegové a kolegyně. O představitelích ústřední dvojice už jsme psali, kdo ale ztvárnil jejich parťáky? Mrkněte na profily herců a hereček, s nimiž trávíte úterní večery na Prima love.
Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí
Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Angela Montenegro – Michaela Conlin
Čínsko-irské kořeny má šestatřicetiletá Michaela Conlin, ona sama se však narodila v pensylvánském Allentown. Co se filmových zářezů týče, objevila se po boku Adriana Brodyho v Love the Hard Way a předloni s Marisou Tomei a Mathewem McConaugheyem natočila drama The Lincoln Lawyer. Nejvíc se však do povědomí fanoušků zapsala právě jako Angela Montenegro.

Sběratelé kostí: Angela Montenegro

Tamara Taylor – Dr. Camille Saroyan

Sběratelé kostí: Angela Montenegro – Michaela Conlin
Sběratelé kostí: Angela Montenegro – Michaela Conlin

Pestrou škálu seriálových rolí má na kontě Tamara „Camille“ Saroyan. Herečka kanadsko-skotského původu sbírala zkušenosti v seriálu Dawsonův svět, Party of Five nebo Ztraceni, nejlepší přítelkyni ústřední hrdinky v podání Halle Berry si zahrála ve filmu Introducing Dorothy Dandridge. Vidět jste ji mohli i v Serenity, snímku jenž završil seriál Joshe Whedona Firefly.

T. J. Thyne – Dr. Jack Hodgins

Sběratelé kostí: T. J. Thyne – Dr. Jack Hodgins

Walker Texas Ranger, Erin Brockovich, Po čem ženy touží, Odložené případy, 24 hodin nebo teen seriál The O.C. – tam se objevil T. J. Thyne. Také Thyne alias Jack Hodgins ve Sběratelích kostí našel svou nejslavnější televizní roli. Pochází z pěti sourozenců a kromě herectví je i spoluzakladatelem projektu Theatre Junkies, s nímž organizuje workshopy pro mladé herce.

John Francis Daley – Lance Sweets

Sběratelé kostí: john-francis-daley-bones

Herec, hudebník, scenárista – to jsou profesní aktivity benjamínka týmu Johna Francise Daleyho, který ve Sběratelích kostí hraje agenta Lance Sweetse. Daley na sebe poprvé výrazně upozornil jako Sam Weir v seriálu Machři a šprti, mimochodem v seriálu začínali i James Franco a Jason Segel. Poté se objevil třeba v Show Geeny Davis a už v roce 2001 natočil krátký film What Babies Do? Jako scenárista se podílel jak na některých epizodách Sběratelů kostí, tak i filmech Šéfové na zabití, Kouzelníci nebo animáku Zataženo, občas trakaře 2.

Sběratele kostí uvidíte už dnes ve 20.15 na Prima love

Kůstka a Booth

4 nejšťastnější zářezy v kariéře Davida „Bootha“ Boreanaze

Sběratelé kostí VII (11) - Obrázek 4

Sběratelé kostí na love: Co zapáchá hůř než mrtvola?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama