Samantha Jonesová mi zkomplikovala milostný život, tvrdí její představitelka

Inteligentní blond dračice, která ví, co chce – to je Samantha Jonesová z kultovního seriálu Sex ve městě. Okolo prstu si dovede omotat kdekoho, má styl jak hrom a stala se inspirací pro spoustu fanynek po celém světě. Její představitelce Kim Cattrall však postava nepřinesla jen úspěch a slávu.
Sex ve městě: Samantha

Další díl seriálu Sex ve městě uvidíte ve středu od 22.15 na Prima love.

 

Dlouho nerandila

Před nedávnem se totiž osmapadesátiletá herečka médiím svěřila, že jí kultovní role v Sexu ve městě řádně zkomplikovala milostný život. Kim, která se v roce 2004 rozvedla se svým svým třetím manželem, to totiž s randěním a navazováním vztahů nemá tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Sex ve městě: Samantha s brýlemi
Sex ve městě: Samantha s brýlemi

Přilepená Samantha

Problém je, že si Samanthu s herečkou samotnou (nejen) nápadníci ztotožňují. Šarmantní dáma pro časopis Standard Issue mimo jiné uvedla, že je velmi těžké někomu důvěřovat. Řada mužů se totiž chce s Kim vyfotit nebo setkat proto, aby zapůsobili na jiné ženy. A ač má na kontě řadu jiných rolí, Samantha je prostě přebíjí. Vyrovnat se s vlivem kultovní postavy prostě není jednoduché.

Nový seriál

Naštěstí má po finiši Sexu ve městě Kim i další role. V současnosti například září v kanadské černokomediální sérii Sensitive Skin. Její hrdinka ztratila chuť do života a se svým dlouholetým manželem se snaží změnit svou cestu. První série začala loni v červnu a později producenti odklepli i druhou řadu. Seriál získal 6 nominací na Canadian Screen Awards a proměnil čtyři, takže slušný počin.

Další díl Sexu ve městě uvidíte ve středu ve 22.15 na Prima love.

Sex ve městě: Samantha

Jen pro zletilé! Hlášky Samanthy Jones

Sex ve městě: Zamilovaná Samantha a Richard

Deset věcí, které dělá zamilovaná Samantha ze Sexu ve městě

Samantha a prádlo

Jaké kousky z show Victoria's Secret by si vybrala Samantha Jones?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama