Sama proti osudu: Co má hlavní hrdinka společného se svou představitelkou?

Milostné drama v nelehké situaci – toť zápletka tohoto romantického počinu. V hlavní roli je odvážná lékařka, která se vydá pomáhat obětem zeměstřesení na Sumatru. Tady se krom hrozných podmínek setká i s arogantním kolegou. Než zjistíte, jak to dopadne, mrkněte na pár zajímavostí o představitelce h
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! zuby

Romantické drama Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20:15 na Prima Love.

Začátek jako překvapení

Jsou herečky, které odmala vědí, že chtějí hrát a pak ty, které jejich kariéra nakonec možná tak trochu překvapí. Alexandra Neldel patrně patří do té druhé skupiny. K první roli se totiž prý dostala víceméně náhodou. V půli 90 let pracovala jako zubní asistentka a příležitostná hosteska, když si ji na turnaji v pólu vyhlédla šéfka castingové agentury a pozvala ji na zkoušku pro roli v seriálu Gute Zeiten, schlechte Zeiten. Dopadlo to dobře a tehdy dvacetiletá Alexandra naskočila do natáčení seriálu, kde pak strávila celé tři roky.

Sexy dívka z obálky

Už krátce po svém nástupu do této záležitosti Alexandra zapózovala i pro časopis Playboy, kde oslnila i hřívou blond vlasů. A přišly i další role. V roce 2005 například romantický seriál Verliebt in Berlin, kde ztvárnila hlavní roli. Neldel sice po první řadě seriál opustila, později se do něj však vrátila. V roce 2005 se Alex objevila po boku Tila Schweigera (Klepání na nebeskou bránu, Hanební pancharti) a Johanny Wokalek (Baader Meinhof Komplex) třeba v komedii Naboso, zahrála si i v komedii 90 dní bez sexu a dalších romantických záležitostech.

Sama proti osudu - upoutávka
Sama proti osudu - upoutávka

 

Není z cukru

Alexandra se nicméně nevěnuje jen herectví, ale angažuje se také v charitativních projektech. Pomáhala například se stavbou domů pro nejchudší obyvatele v Kambodži a Nepálu. Hlavní hrdince sobotního snímku se tedy tak trochu podobá.

Romantický film Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20:00 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama