Sama proti osudu: Co má hlavní hrdinka společného se svou představitelkou?

Milostné drama v nelehké situaci – toť zápletka tohoto romantického počinu. V hlavní roli je odvážná lékařka, která se vydá pomáhat obětem zeměstřesení na Sumatru. Tady se krom hrozných podmínek setká i s arogantním kolegou. Než zjistíte, jak to dopadne, mrkněte na pár zajímavostí o představitelce h
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! zuby
Co se mužům na ženách nejvíc líbí? Známe odpověď! zuby
thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Romantické drama Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20:15 na Prima Love.

Začátek jako překvapení

Jsou herečky, které odmala vědí, že chtějí hrát a pak ty, které jejich kariéra nakonec možná tak trochu překvapí. Alexandra Neldel patrně patří do té druhé skupiny. K první roli se totiž prý dostala víceméně náhodou. V půli 90 let pracovala jako zubní asistentka a příležitostná hosteska, když si ji na turnaji v pólu vyhlédla šéfka castingové agentury a pozvala ji na zkoušku pro roli v seriálu Gute Zeiten, schlechte Zeiten. Dopadlo to dobře a tehdy dvacetiletá Alexandra naskočila do natáčení seriálu, kde pak strávila celé tři roky.

Sexy dívka z obálky

Už krátce po svém nástupu do této záležitosti Alexandra zapózovala i pro časopis Playboy, kde oslnila i hřívou blond vlasů. A přišly i další role. V roce 2005 například romantický seriál Verliebt in Berlin, kde ztvárnila hlavní roli. Neldel sice po první řadě seriál opustila, později se do něj však vrátila. V roce 2005 se Alex objevila po boku Tila Schweigera (Klepání na nebeskou bránu, Hanební pancharti) a Johanny Wokalek (Baader Meinhof Komplex) třeba v komedii Naboso, zahrála si i v komedii 90 dní bez sexu a dalších romantických záležitostech.

Sama proti osudu - upoutávka
Sama proti osudu - upoutávka

 

Není z cukru

Alexandra se nicméně nevěnuje jen herectví, ale angažuje se také v charitativních projektech. Pomáhala například se stavbou domů pro nejchudší obyvatele v Kambodži a Nepálu. Hlavní hrdince sobotního snímku se tedy tak trochu podobá.

Romantický film Sama proti osudu můžete vidět v sobotu od 20:00 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama