S Castlem rozjíždíme šestou sérii! Kate konečně udělá velké rozhodnutí

Kdo je pachatelem – to není jediná otázka v šesté řadě krimi komediálního seriálu se spisovatelem Castlem a vyšetřovatelkou Beckettovou. Další zní: Vezme si ho?
Castle na zabití III - Obrázek 10
Castle na zabití III - Obrázek 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když jsme se poprvé setkali se slavným autorem detektivek Richardem Castlem, měl zrovna tvůrčí blok. Po pěti letech dobrodružné práce neplaceného konzultanta jednoho policejního oddělení vražd v New Yorku je to jasné: Castle (Nathan Fillion) našel přesně to, co v životě potřeboval. Kromě zábavy, vzrušení a nebezpečně často taky ohrožení života, které vyplývá z mnohdy těžko uvěřitelných případů, za to může hlavně jeho múza.

Půvabná, chytrá a schopná policejní vyšetřovatelka Kate Beckettová (Stana Katic) kupodivu Richardovi dlouho unikala. Stejně s podivem je, že ho sama neodstřelila. Od páté řady krimi komediálního seriálu je však ruka v rukávě. Tedy možná. Castle předložil Beckettové nabídku, která se neodmítá. Jenže Beckettová má zároveň možnost povýšit a stát se federální agentkou ve Washingtonu. Jak se rozhodne? A co její rozhodnutí udělá s dlouho odkládaným vztahem?

Castle na zabití IV - Obrázek 9
Castle na zabití IV - Obrázek 9

Castle nebude řešit jenom Kate, ale i jeho dceru

Ať už jsou odpovědi na předchozí otázky jakékoliv, jedno je jisté. V šesté sérii Castla na zabití se budou hlavní hrdinové i jejich parťáci a přátelé detektivové Ryan (Seamus Dever) a Esposito (Jon Huertas) potýkat se spoustou dalších neuvěřitelně poutavých případů. Je mezi nimi odhalení teroristického útoku nebezpečnou chemickou zbraní, vražda bývalé televizní hvězdy 90. let, únosce, který je Castleův fanoušek, podezřelý, co tvrdí, že se vrátil časem z budoucnosti, aby zabránil strašlivé události, nebo vražda jako z Šifry mistra Leonarda. Castle se navíc potýká s tím, že se jeho jediná dcera staví na vlastní nohy...

Sledujte šestou sérii na Prima love v úterý ve 20.15!

Castle se někdy chopí natáčení klidně sám

Poznejte seriál Castle na zabití ze zákulisí!

Richard a Kate

Castle finišuje: To nejlepší z páté série!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama