Retro: Ségra seriálové Kůstky si zahrála v klipu Offspring

Je roztomilá, nekonveční a zábavná. Zooey Deschanel je prostě hvězda seriálu Nová holka. Než se pobavíte u dalšího dílu, naservírujeme vám pár perliček ze života této sympatické krásky, jejíž ségra Emily pro změnu na Prima Love válí ve Sběratelích kostí.
Zoey Deschanel v klipu Offspring
Zoey Deschanel v klipu Offspring
youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Další díl seriálu Nová holka uvidíte každý všední den od 12:20 na Prima Love.

Má to za pár

Na start jedna „aktuální“. Zooey přibrala! Ale nebojte, plánovaně! Pětatřicetiletá herečka je v současnosti v pokročilém stupni těhotenství a těší se na prvního potomka. Ten bude jen o pár měsíců mladší než druhý syn Emily Deschanel, který se narodil v červnu. To trefili!

Svatba za rohem

Od počátku roku je za otce svého dítěte, Jacoba Pechenika, Zooey taky zasnoubená. Obojí přitom vzali hopem - herečka a producent se totiž, během natáčení filmu Rock The Kasbah, dali dohromady teprve minulý rok. Takže fofr. Zooey už má za sebou jeden rozvod, její manželství s muzikantem Benem Gibbardem trvalo pouhé tři roky. I přes zasnoubení však s organizací druhé svatby patrně nespěchá a zřejmě si ji hodlá užít bez břicha.

Pařba s punkáčema

Už je to 16 let, co se, tehdy mladičká, Zooey objevila v klipu tehdy superpopluární punkové party Offspring. Na videoklip k tracku She´s Got Issues (Ona má trable), kde má Zooey zářivě červený účes a 19 roků můžete mrknout

Všestranný talent

Zooey je přesně ten typ dámy, které „jen“ herectví nestačí. Krom účinkování před kamerou totiž taky dobře a ráda zpívá, muzicíruje a songy si i píše. Posbírala taky zkušenosti v modelingu a krom toho fušuje i do produkce. Spoluzakládala také web „pro ženy“ HelloGiggles zaměřený na ženské čtenářky.

Další díl seriálu Nová holka každý všední den ve 12:20 na Prima Love!

Nová holka: kluci opíjí Russela

Nová holka: Jak se to vyvíjí se sexy padesátníkem?


Reklama
Reklama