Případ Pelikán: Julie Roberts se tentokrát usmívat nebude...

Nedělní večer s Prima love nám tak trochu zavaří hlavy. Budeme muset přemýšlet a odkrývat svět korporace, která není jen mužským světem. Julie Roberts je toho příkladem. Společnost jí bude dělat oscarový Denzel Washington ve filmu Případ Pelikán od 20.15 na Prima love.
Operace Pelikán - Julie Robers a Danzel Washington
Operace Pelikán - Julie Robers a Danzel Washington
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byly to časy, kdy ještě Julie Roberts nevydělávala za jeden film dvacet milionů dolarů. Nosila blonďaté vlasy a horko těžko se dostávala ze škatulky prostitutky z Pretty woman. Byla hollywoodskou hvězdou, přesto jí něco chybělo. Denzel Washington, skvělý herec, jenž se objevil v několika dramatech, jí pomohl získat roli ve filmu Operace Pelikán. Julie byla mladá, ale uvěřitelná jako bojovnice za lidská práva... O tom se můžete přesvědčit sami.

Odkrývání nebezpečných souvislostí

Nejvyšší soudci jsou ve Spojených státech jmenováni do svých funkcí na doživotí. Má se tak předejít korupci a ovlivňování. Soudci se rázem stávají významnými osobnostmi celé americké společnosti. Pro bohatou firmu však není nic snazšího, než najmout atentátníka a nechat několik neúplatných soudců zavraždit.

Operace Pelikán: Julie odkrývá tajemství
Operace Pelikán: Julie odkrývá tajemství

Julie hraje studentku práv, která chodí se svým učitelem. Mladá dívka během několika dnů sepíše odvážnou teorii o atentátu na dva soudce a jeho původcích. Jak se zdá, do případu jsou zapletená nejvyšší politická místa. Krátce poté, co se verze spiknutí dostane do rukou FBI, zahyne její milenec a ona sama několikrát vyvázne ze smrtelného nebezpečí jen díky šťastné náhodě. Zoufalá dívka se spojí s vynikajícím novinářem Grayem Granthanem, pracujícím pro přední americký list. Společně se pak pouštějí do smrtelně nebezpečného pátrání...

Odkrývat nemyslitelné konspirační teorie můžete ve snímku Případ Pelikán v neděli na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama