Prima love tento týden představí dvě seriálové premiéry!

Dvanáctý týden roku 2016 nabídne televizní kanál dva premiérové seriály. Ačkoliv jsou příběhy kolegyň Rizzoli a Isles už divákům známé, Prima love pokračuje šestou řadou. A v sobotu uvidíte americký seriál Cizinka.
Cizinka promo 2

Na webu Prima love už jsme vám americký seriál zavánějící fantasy a sci-fi představovali. Cizinka sklízí úspěchy nejen u televizních diváků, ale i u odborných kritiků. Cizinku uvidíte již tuto sobotu ve 22.15 na Prima love.

Statečná zdravotní sestra Claire se za záhadných okolností dostává z roku 1945 na Skotskou vysočinu poloviny 18. století. Tam se ocitne uprostřed krvavých střetů i krutých intrik a její srdce rozervou dvě historické éry a dva muži.

Seriál, který tu ještě nebyl – Cizinka

Silná schopná žena uprostřed mužského světa stále zůstává na televizní obrazovce vzácností. A i když se na první pohled může zdát, že Cizinka má blízko k zidealizovaným romantickým pohádkám, opak je pravdou. Tento seriál není žádná sexuálně explicitní historická povídačka. Hlavní hrdinka Claire je sebevědomá a prostořeká, vyjadřuje se přímo – co na srdci, to na jazyku, okouzluje místní válečné náčelníky, zvládá amputace na válečném poli a rozhodně se umí napít.

Cizinka - 20. století
Cizinka - 20. století

„Cizinka je seriál, jaký tady ještě nebyl,“ říká Ronald D. Moore. „Je to zajímavý dobový příběh se špetkou cestování v čase. A je to vcelku dost epické dobrodružství.“

Cizinka - 18. století
Cizinka - 18. století

Seriál Cizinka vznikl podle úspěšných knížek spisovatelky Diany Gabaldon. Jejich hlavní hrdinku si fanoušci zamilovali už před 25 lety, kdy vyšel první díl. Cizinku převedl na televizní obrazovku producent a scenárista Ronald D. Moore, který je podepsaný pod slavnými sci-fi seriály Battlestar Galactica, Star Trek: Nová generace, Star Trek: Hluboký vesmír devět a Star Trek: Voyager.

Cizinku uvidíte v sobotu ve 22.15 na Prima love!

Šestá řada Rizzoli a Isles přinese nového záporáka

Vraždy na pitevně s průvodkyněmi Rizzoli a Isles pokračují úspěšnou šestou řadou. Tématem šesté série se stala rodina v užším i širším smyslu a s ní spojené problémy. Rizzoliová a Islesová se také zhruba v polovině nových epizod poprvé setkají s novým záporákem, se kterým se budou muset potýkat až do poslední epizody.

Rizzoli a Isles - VI. série
Rizzoli a Isles - VI. série
archiv

Během šesté řady se můžete těšit na plno zajímavých nových případů. Nebojácná a svérázná policejní vyšetřovatelka Jane Rizzoliová (Angie Harmonová) a za všech okolností elegantní patoložka doktorka Maura Islesová (Sasha Alexanderová) si budou muset poradit s krádeží drahého uměleckého kousku nebo emociálně náročnou vraždou jednoho z vlastních kolegů.

Rizzoli a Isles uvidíte tento čtvrtek na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama