Prima love přispěla k rekordnímu výtěžku Jarmarku

Jak jsme vás už informovali, hvězdy televize Prima se tuto sobotu zúčastnily charitativní akce podpořené Primou love a podařilo se vybrat krásných 143 248 korun. Akce se zúčastnila nejen Markéta z Božských dortů, ale i moderátorka Odpoledních zpráv Monika Leová či Iva Pazderková z Pekelné výzvy...
Markéta na Jarmarku
Markéta na Jarmarku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jako každý rok zaštiťuje sbírku Nadace Terezy Maxové dětem, která vybere jedno dítě, jemuž je výtěžek akce věnován. Na již devátém ročníku Jarmarku Onadnes.cz byla vybrána devítiletá Leonka, která trpí syndromem ADHD (hyperaktivita s poruchou pozornosti). Vychovávají ji prarodiče, kteří si ale nemohou dovolit platit speciální vzdělání, jež holčička potřebuje.

Markéta na Jarmarku udělala frontu

Markéta na Jarmarku udělala frontu, Foto:TV Prima

Díky všem, co si zakoupili například kousek dortu od božské cukrářky Markéty, žabky a osušky Prima love nebo vydražili kousek ze šatníku známých osobností, se týmu naší televize podařilo vybrat přes 30 000 Kč. Další peníze do kasičky přibývaly od prodejců, z peněz utržených za tombolu a z dražeb věcí VIP osobností, které se konaly na místě. Protože se vybralo víc peněz, než se očekávalo, Nadace Terezy Maxové dětem částku rozdělí i mezi další děti, které potřebují pomoc.

Markéta a Monika Leová na Jarmarku
Markéta a Monika Leová na Jarmarku

Do dražby se zapojila také krásná moderátorka Odpoledních Zpráv a Miss Earth 2013 Monika Leová, která vydražila například plyšového medvídka, s nímž donedávna usínala.

Iva Pazderková na Jarmarku

Iva Pazderková na Jarmarku. Foto:TV Prima

Bezesporu nejvíce věcí darovala do charitativní dražby moderátorka Iva Pazderková. Troje boty – v jedněch dokonce moderovala show Pekelná výzva, svetry, šátek, kalhoty a spoustu bižuterie. „Filozofie druhé ruky je ekonomická a ekologická, a to se mi líbí,“ pochvalovala si akci moderátorka Iva.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama