Prima love o víkendu mezi divačkami bodovala

Úspěch v divácké sledovanosti FTV Prima s pořadem Máme rádi Česko tento víkend zdárně následovala i Prima love. Sobotní zfilmované příběhy ze života měly u diváků obrovský ohlas.
kolaz620
kolaz620
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vražda v mém domě jako nejsledovanější film Primy love
 

Zatímco v neděli Máme rádi Česko sledovalo 1 007 tisíc diváků v cílové skupině dospělí 15+ (více zde), sobota pro Primu love znamenala také fenomenální úspěch. Ve 20.15 odvysílala film Vražda v mém domě, který pojednává o komplikovaných začátcích života mladé ženy. Drama s nevšedními milostnými kombinacemi přitáhlo k televizním obrazovkám 204 tisíc diváků v cílové skupině D15+. Vražda v mém domě se zároveň stala nejsledovanějším filmem stanice letos. A aby toho nebylo málo, sobota 6. 4. se pro Prima love stala pro tento rok také nejúspěšnějším dnem – dosáhla podílu na trhu 2,56 % u diváků starších patnácti let.

A příběhy ze života pokračují dál…

Po úspěchu příběhu Lauren, která se se svým otcem rozhodne přestěhovat do Philadelphie, pro vás Prima love příští sobotu připravuje další osudové příběhy. V sobotu 13. 4. ve 20.15 uvidíte film Utajený zločin (více o filmu se dozvíte zde).

Utajený zločin
Utajený zločin

Ten vám představí životní příběh muže, kterému zavraždili manželku. Na první pohled je Brent obětí krutého osudu, na ten druhý však…

Děkujeme Vám za přízeň!

Reklama
Reklama