Příběhy ze života na Prima love: dvě obyčejné ženy bojují o přežití

Na Prima love vás každou sobotu čeká příběh ze života, a tentokrát je více než reálný. Dvě obyčejné ženy, které se snaží během životního shonu jen přežít. Problém je, že osud rozhodl, že přežije jen jedna. Snímek Směr smrt uvidíte v sobotu ve 20.05.
Směr smrt je snímek, který vypráví o obyčejných ženách
Směr smrt je snímek, který vypráví o obyčejných ženách
archiv

Na Prima love uvidíte další kanadský thriller, který vám bude brnkat na nervy. Ve 20.05 sledujte napínavý film Směr smrt, který vypráví o tom, když osud zkříží cestu osamělé matce a velmi zaměstnané manažerce. Obě při každodenní honbě za lepšími zítřky nakonec kvůli spěchu ztratí mnohem více. Jejich životy plné stresu se v jeden den několikrát propletou, ale jeho konce se může dožít jen jedna.

Beth má syna na vozíku a nůž u krku od šéfa

Beth Wellandová je rozvedená a vychovává syna Benjiho, který je na vozíku, protože má rozštěp páteře. Tento den má Benji desáté narozeniny. Beth musí do práce, a proto veze milovaného syna k jeho otci. Večer plánují setkání a oslavu. Beth pracuje jako sekretářka v advokátní kanceláři. Má špatné vztahy se šéfem. Přijede pozdě kvůli dopravní zácpě, nestihne převzít důležitou zásilku a den se promění v pekelnou honičku. Zásilku však musí sehnat, jde o čas. Aby toho nebylo málo, zlobí ji motor a nemůže nastartovat. Vedro je opravdu úmorné a doprava houstne…

 

Směr smrt
Směr smrt
archiv

Diana živí celou rodinu, a pak zjistí, že je těhotná

Další tragédie se objeví u Diany, která v sobě nese jedno tíživé tajemství, které rodině přivodí akorát další trable. Diana Burkeová je velice zaměstnaná žena. Její muž přišel o práci, a proto živí rodinu. Má dvě děti – třináctiletého Nathena a jedenáctiletou Breannu. Pospíchá do práce, čeká ji velice důležitá prezentace a natáčení reklamy. Dovídá se, že když všechno dobře dopadne, bude povýšena. Vypadá nervózně, což je způsobeno tajemstvím, které skrývá. Je těhotná a nikdo to ještě neví. Ve hře je příliš. Pendluje z práce na natáčení a naopak. Do všeho zmatku jí volají ze školy, že má u sebe Nathan střelnou zbraň. Je podmínečně vyloučen.

Dceři Breanně je špatně, zůstala doma s nezaměstnaným otcem. Ten však údajně odešel na pohovor. Když však Diana zaveze Nathena domů, dorazí i manžel, ale z golfu, což jí na pohodové náladě nepřidá. Musí rychle zpátky do práce, kde je nepostradatelná. Je zase v plném nasazení. Do toho zavolá Breanna, že dostala první měsíčky a neví, co má dělat…

Jak se životy těchto dvou žen střetnou? Podívejte se na thriller Směr smrt ve 20.05 na Prima love

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama