Premiéra krimi Zločiny ze sousedství: Na scénu přichází nová silná ženská dvojka!

Do soudní síně se v novém seriálu na Prima Love podíváte s dvojicí prokurátorek Annabeth Chase a Maureen Scofield. Dřív než si dáte první díl, mrkněte na pár informací o představitelkách hrdinek, které mají páru! První díl seriálu Zločiny v sousedství uvidíte v pátek od 20.15 na Prima Love.
Zločiny ze sousedství - Obrázek 3
Zločiny ze sousedství - Obrázek 3
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kanaďanka s trojlístkem Emmy cen

Prokurátorku Annabeth Chase ztvárnila kanadská herečka Jennifer Finnigan. Rodačka z Montrealu oslavila nedávno, konkrétně 22. srpna, šestatřicáté narozeniny a právě Zločiny ze sousedství jsou jedním z nejvýraznějích “zářezů” v její kariéře. Chase se v roce 2004 přestěhovala do Spojených států a začala, mimo jiné, hrát v mýdlové opeře Bold and Beautiful, která jí vynesla tři ocenění Emmy.

seriálová prokurátorka Annabeth Chase
seriálová prokurátorka Annabeth Chase
archiv Prima

Pamatovat si ji můžete také jako patoložku Devan Maguire v kriminálce Drzá Jordan či ze seriálu S tebou je mi líp. A zahrála si také jednu z hlavních rolí dva roky starého dramatu Tyran, který můžete 5. září od 23.20 vidět na Prima Cool! Jennifer je vdaná za herce Jonathana Silvermena, v roce 2007 se vzali v Řecku.

Hvězda z Johna Q

Jako Denis z dramatu John Q. si můžete pamatovat Kimberley Elise, která v Zločinech ze sousedství ztvárnila Maureen Scofield. Jedním z jejích prvních filmů byl Vabank, kde se objevila po boku Jady Pinkett Smith, Queen Latifah a Vivicy A. Fox. Zahrála si také v adaptaci slavné knihy Toni Morrison Milovaná, či v akčním thrilleru Vnadidlo s Jamiem Foxxem.

seriálová Maureen Scofield Foto: Seriálová Maureen Scofield, foto: archiv Prima

V posledních letech jste ji mohli vidět třeba v televizním filmu Hannin zákon nebo komedii Matroš. Kimberley byla mezi lety 1989–2005 vdaná za již zesnulého Maurice Oldhama, s kterým má dvě dcery s neobvyklými jmény Ajableu Arial a Butterfly Rose.

Seriál Zločiny ze sousedství můžete vídat každý pátek od 20.15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama