Představitelka Meredith Grey měla náročné focení!

Vskutku neobvyklé focení si nedávno užívala hlavní hvězda seriálu Chirurgové Ellen Pompeo. Představitelka Meredith Grey se na obalu časopisu objevila s netypickými modelkami!
Chirurgové - Představitelka Meredith Grey se fotí pro časopis

Další díl seriálu Chirurgové uvidíte od 22:50 na Prima Love.

Prima Love minulou neděli vysílala premiérovou 11. řadu Chirurgů. Co se v 11. řadě děje? Meredith opustí její nejlepší přítelkyně Cristina.

Chirurgové nemocnice v Seattlu se těžce srovnávají s faktem, že jejich dlouholetá kolegyně a kamarádka doktorka Cristina Yang odešla do Švýcarska. Zároveň si příliš nerozumí s její novou náhradnicí doktorkou Maggie Pierce (Kelly McCreary). Ta se snaží spřátelit se všemi, ale zvlášť s doktorkou Meredith Grey (Ellen Pompeo). Má k tomu svůj vlastní důvod a svou roli v tom sehraje i Derek Shepherd (Patrick Dempsey).

Ať žije venkov!

Šestačtyřicetiletá hvězda, představitelka Meredith Grey, pózovala pro časopis Good Houskeeping, kde jí pro fotky v pohodovém, domáckém duchu vybrali jako společnice několik slípek! Usměvavá blond herečka v pohodlných, rozevlátých šatech s nimi pózuje u stolu v zahradě.

Slípky však nebyly jediné zvířecí parťačky, které na fotkách Ellen doprovázejí. Herečka si totiž vyšla na vycházku i s trojicí roztomilých pudlů!

Chirurgové - Meredith se fotí pro časopis
Chirurgové - Meredith se fotí pro časopis
Instagram.com

Jak se vám fotky Ellen líbí?

Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22:50 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama