Představitelka Maury Isles bilancuje i vzpomíná

Na lehce nostalgickou notu nedávno zahrála představitelka Maury Isles Sasha Alexander. Na co si zavzpomínala? Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love.
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak jim to slušelo?

Herečka, která nedávno dotočila poslední díl finální sedmé řady populárního krimiseriálu, na svém Instagramu zveřejnila vzpomínku na promo fotku k první řadě Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně. Podívejte se na dámy před sedmi lety.

Rizzoli a Isles - Představitelka Maury ukázala první plakát  Foto: Rizzoli a Isles - Představitelka Maury ukázala první plakát Foto: Instagram.com

Poslala ochutnávku

Seriál Rizzoli & Isles v první zářijový týden na domovské TNT definitivně finišoval. A Sasha kromě plakátu před premiérou posledního dílu vyslala do světa i momentku z doby, kdy nabírala síly na natáčení závěrečné scény.

Rizzoli a Isles - Představitelka Maury postla novou práci Foto: Rizzoli a Isles - Představitelka Maury postla novou práciFoto: Instagram.com

Kdopak je ta žena? 

A co vás čeká ve čtvrtečním dílu? Netradiční vyšetřování! Jane totiž po traumatických událostech předchozího dílu leží v nemocnici, nehodlá však přestat pracovat. A trochu “na punk” se na dálku zúčastní vyšetřování se svými kolegy.

Ve sklepě domu byla totiž nalezena mumifikovaná mrtvola ženy, která  zemřela před pěti lety. Na první pohled jasná sebevražda, ovšem je na tom něco podivného.

Jak Jane a spol. případ rozpletou, uvidíte už ve čtvrtek od 20.15 na Prima Love v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama