Představitelka Kate z Castla se zase toulá po Evropě!

Zatímco Richard a Kate se pohybují ve světě bloggerů, neb právě jedna tuze slavná blogerka byla zavražděna, představitelka Kate Beckett má mnohem příjemnější “starosti”. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.
Castle na zabití - Stana v evropském výtahu
Castle na zabití - Stana v evropském výtahu
Instagram.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ve svém bytě byla zavražděna Abby Smith, která je známá ve světě internetu díky svému profilu na Snappamatic, kam přidávala různé fotky.

Pátrání po vrahovi se rozjíždí – a vtom na sebe vrah upozorní sám. Nahrál na internet fotky, které pořídil po zavraždění Abby. Policie se vydá do společnosti, která Snappamatic provozuje, a podaří se jí podle fotek vystopovat místo, odkud byly fotky nahrány. Jedná se o obchod bývalého policisty Billa Garretta, který se stává hlavním podezřelým. Skutečný vrah se ovšem opět ozve a nahraje nové fotky, které mají policii napovědět, kdo bude jeho další oběť.

Castle s Beckettovou si domyslí, že se vrah mstí, jelikož byl zřejmě pomocí internetu šikanován. Kontaktují Garretta, aby si prošel své staré případy a zaměřil se na oběti.

Mezitím Castle natáčel reklamu na svou novou knihu, která však nedopadla tak, jak si představoval.

Evropanka tělem i duší

Minulý týden se Stana pochlubila prvními fotkami ze své dovolené, nebylo však příliš jasné, kde si své volno užívá. Teď už je to venku. Stana opět vyrazila do Evropy!

Zpátky ke kořenům

Herečka vegetuje v Dalmácii! Právě tato oblast je zřejmě místem jejího srdce, neboť se tu i loni vdávala. Má tu ostatně kořeny – ačkoliv se narodila v Kanadě, její rodiče pocházejí z Chorvatska a Srbska. Herečka to tu zřejmě dost miluje a návštěvy si užívá plnými doušky. Doslova třeba u degustace vín.

Castle na zabití - Stana v rodné Dalmácii
Castle na zabití - Stana v rodné Dalmácii
Instagram.com
foto: Instagram.com

A kromě fotek z evropských výtahů se můžete podívat i na to, jak vylezla jednu horu!

Castle na zabití - Stana leze po horách Foto: Castle na zabití – Stana leze po horách, foto: Instagram.com

Tak hezký zbytek dovolené!

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama