Poznejte opravdovou ženu, která stojí za Tajným deníkem call girl!

Prima love vysílá každý den o víkendu ve 23.15 další řadu úspěšného britského seriálu Tajný deník call girl. Svoje zážitky z luxusní prostituce psala na internetový blog absolventka vysoké školy, která hledala práci...
Tajný deník call girl
Tajný deník call girl
Distributoři
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O tom, jak si užívala luxusních kabelek a šatů, které jsou vykoupené opravdu náročnou prací, jež se dá jen těžko skloubit s osobním životem, psala už od roku 2003 na internetovém blogu, který je otevřený komukoliv a kdykoliv. A to se jí stalo osudné.

Blogerka, která odtajnila svůj život čtenářům a posléze divákům

Internetové blogy jsou v posledních letech terénem pro různá vydavatelství, která takto hledají spisovatelské talenty. Už o rok později jedno britské vydavatelství blog anonymní spisovatelky, která si říkala Belle De Jour, objevilo. A v roce 2005 vydalo zápisky luxusní prostitutky, jež se staly obrovsky populární. Nelze se tedy divit, že o rok později začala britská produkce natáčet seriál Tajný deník call girl právě na motivy této knihy.

Je pochopitelné, že zážitky ženy, která přichází do styku s těmi nejmocnějšími muži ve společnosti, byly anonymní, jenže praxe dvojího života, který je tak názorně popisovaný právě v seriálu, nebyla pro autorku anonymního blogu úplně lehká. Proto v roce 2009 odtajnila své jméno. Svíral ji strach, že na to přijde její bývalý přítel.

Tajný deník call girl: Brook Magnanti Foto: http://belledejour-uk.blogspot.cz/

Tajný deník call girl: Brook Magnanti. Foto: http://belledejour-uk.blogspot.cz/

 

Kdo stojí za britským fenoménem?

Brook Magnanti je dnes třicet sedm let a pracuje v Bristolu na výzkumném programu, jenž se zabývá zdravím dětí. K prostituci se uchýlila v době, kdy hledala práci po absolvování vysoké školy. Jako společnice si vydělávala kolem 300 liber za hodinu, což je v přepočtu 8 500 korun!

Sama Brook přiznává, že to byla práce zábavnější než zaměstnání, které vykonávala během dne: "Programování mě opravdu nebavilo. Jako luxusní společnice jsem se setkávala i se zajímavými lidmi." vysvětluje.

Odkrýt společnosti tak diskutabilní zaměstnání, jakou prostituce bezesporu je, muselo pro ni být těžké. Brook Magnanti přesto nelituje. Ani její úspěšný blog se v podstatě nezměnil, stále píše o vlastním životním stylu. Nicméně už dávno ne o mužích, kteří si platí za luxusní sex. Z blogu zmizely zážitky z hotelových pokojů, jež vyměnila za témata obyčejné ženy, která připravuje pro své nejbližší vlastní čokoládové bonbony nebo se pokouší o domácí víno...

Sexuální dračici Belle tedy odzvonilo, vy si však její minulý život užijte v sobotu ve 23.15 a v neděli chvíli po půlnoci!

Tajný deník Call Girl- muži

Příběh luxusní prostitutky uvidíte premiérově na Love!

Reklama
Reklama