Poznejte opravdovou ženu, která stojí za Tajným deníkem call girl!

Prima love vysílá každý den o víkendu ve 23.15 další řadu úspěšného britského seriálu Tajný deník call girl. Svoje zážitky z luxusní prostituce psala na internetový blog absolventka vysoké školy, která hledala práci...
Tajný deník call girl
Tajný deník call girl
Distributoři

O tom, jak si užívala luxusních kabelek a šatů, které jsou vykoupené opravdu náročnou prací, jež se dá jen těžko skloubit s osobním životem, psala už od roku 2003 na internetovém blogu, který je otevřený komukoliv a kdykoliv. A to se jí stalo osudné.

Blogerka, která odtajnila svůj život čtenářům a posléze divákům

Internetové blogy jsou v posledních letech terénem pro různá vydavatelství, která takto hledají spisovatelské talenty. Už o rok později jedno britské vydavatelství blog anonymní spisovatelky, která si říkala Belle De Jour, objevilo. A v roce 2005 vydalo zápisky luxusní prostitutky, jež se staly obrovsky populární. Nelze se tedy divit, že o rok později začala britská produkce natáčet seriál Tajný deník call girl právě na motivy této knihy.

Je pochopitelné, že zážitky ženy, která přichází do styku s těmi nejmocnějšími muži ve společnosti, byly anonymní, jenže praxe dvojího života, který je tak názorně popisovaný právě v seriálu, nebyla pro autorku anonymního blogu úplně lehká. Proto v roce 2009 odtajnila své jméno. Svíral ji strach, že na to přijde její bývalý přítel.

Tajný deník call girl: Brook Magnanti Foto: http://belledejour-uk.blogspot.cz/

Tajný deník call girl: Brook Magnanti. Foto: http://belledejour-uk.blogspot.cz/

 

Kdo stojí za britským fenoménem?

Brook Magnanti je dnes třicet sedm let a pracuje v Bristolu na výzkumném programu, jenž se zabývá zdravím dětí. K prostituci se uchýlila v době, kdy hledala práci po absolvování vysoké školy. Jako společnice si vydělávala kolem 300 liber za hodinu, což je v přepočtu 8 500 korun!

Sama Brook přiznává, že to byla práce zábavnější než zaměstnání, které vykonávala během dne: "Programování mě opravdu nebavilo. Jako luxusní společnice jsem se setkávala i se zajímavými lidmi." vysvětluje.

Odkrýt společnosti tak diskutabilní zaměstnání, jakou prostituce bezesporu je, muselo pro ni být těžké. Brook Magnanti přesto nelituje. Ani její úspěšný blog se v podstatě nezměnil, stále píše o vlastním životním stylu. Nicméně už dávno ne o mužích, kteří si platí za luxusní sex. Z blogu zmizely zážitky z hotelových pokojů, jež vyměnila za témata obyčejné ženy, která připravuje pro své nejbližší vlastní čokoládové bonbony nebo se pokouší o domácí víno...

Sexuální dračici Belle tedy odzvonilo, vy si však její minulý život užijte v sobotu ve 23.15 a v neděli chvíli po půlnoci!

Tajný deník Call Girl- muži

Příběh luxusní prostitutky uvidíte premiérově na Love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama