Poznejte Castlovy bývalé. Divoká herečka i blond kočka

Vraždu člověka, který se objeví v rakvi vedle původního nebožtíka, řeší Castle s Beckettovou. To však není všechno – Castle má opět "rodinný" trabl. Musí urovnat roztržku s exmanželkou. Připomeňte si jeho bývalé ženy. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.15 na Prima love.
Castle - Alexis s dcerou
Castle - Alexis s dcerou
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Excentrická herečka

První Castlova žena a matka jeho jediné dcery Alexis je pořádné éro! Život s excentrickou herečkou byl silná káva, přesto měli Richard a atraktivní Meredith nadstandardní vztahy i po rozvodu – což Castle kdysi odůvodnil tím, že sex s bláznivými lidmi je neuvěřitelný.

Bývalí manželé pro sebe mají i originální přirovnání. Richard Meredith ztotožnil se "smaženou Twinkie" (populární americká tyčinka s vanilkovým krémem). Důvod? Občas je vynikající, ale mít ji pravidelně, tak vás zabije. Meredith zase vztah s Castlem popsala jako "lahodné sladké suflé". Jejich vztah byl podle ní vzrušující a romantický.

Castle- dcera
Castle- dcera

 

Meredith občas Castla a Alexis navštěvuje, matinka je však i podle dcery občas až příliš "hustá". Meredith hraje třiačtyřicetiletá Darby Stanchfieldová, kterou si můžete pamatovat například ze seriálů Jericho nebo hitovky Mad Men.

Vydavatelka Gina

Druhá Castlova manželka je blonďatá (též) pohledná a nezávislá vydavatelka Gina. Castlova exmanželka měla mít původně v seriálu víc prostoru. Počítali s ní jako se stálou postavou a dokonce se objevila na promo fotografiích k první sérii.

Castle - Gina
Castle - Gina

Nakonec však bylo rozhodnuto, že se v seriálu bude objevovat jen příležitostně. Opačná cesta pak potkala postavu Lanie Parish, kterou ztvárňuje Tamala Jones. Ginu hraje osmatřicetiletá Monet Mazur. Tu jste mohli vidět například v Odložených případech, Chuckovi nebo Rizzoli & Isles. 

A právě Gina se objeví v úterní epizodě. O co půjde?

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.15 na Prima love.

Castle na zabití znovu

Castle a Beckettová se vracejí do zlatých sedmdesátých! 3 jejich nejdůležitější momenty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama