Poznáte slavné domy z filmů? Jeden takový uvidíte na Love

Na Prima love uvidíte v sobotu ve 20.15 thriller Vražda v mém domě. Místa a domy, kde se stávají vraždy, to je oblíbené téma režisérů. Znáte strašidelné filmové domy nebo ty, které mají zajímavý příběh?
Hotel z filmu Shining se nachází v Orlandu
Hotel z filmu Shining se nachází v Orlandu
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tuto sobotu se zaměříme na nový začátek, který ti odvážnější řeší přestěhováním do nového místa. Kanadský thriller Posedlá zlem však bude mít poněkud hororvý nádech. Rachel chce po rozvodu znovu začít a spolu s dcerami se odstěhuje do starodávného domu v honosné čtvrti Detroitu. Dům za svými zdmi ukrývá temnou minulost, kvůli které se zde dějí děsivé věci.

Posedlá zlem uvidíte v sobotu ve 20.15 na Prima love.

Tajemství v domě

Posedlá zlem
Posedlá zlem


Dům je obrovský, velmi starý a je nutné ho opravit. Mladší dívka Molly bude mít pokoj vedle své matky Rachel a starší dívka Lizzie si zamiluje místnost v suterénu… Molly je v koupelně a náhle se zde zjeví brečící dívka. Když se s matkou do koupelny vrátí, nikdo tam není. Rachel si myslí, že má jen Molly velkou fantazii. Molly se v domě nelíbí, protože na ni působí negativně. U Lizzie v pokoji náhle začne ve skříni hrát šperkovnice s tančící baletkou... Jak celý příběh dopadne? To uvidíte v sobotu na Prima love.

(Filmové) domy s tajemstvím nejsou výjimkou

Domy, které ovlivňují životy svých obyvatel, nejsou ve filmu, ale ani v knihách výjimkou. Přistěhujete se a najednou se začnou dít podivné věci. Můžou za to zdi samotné? Těžko. Někdy za to může jeho obyvatel (nebo tajemní obyvatelé) jako psychopatický Jack Nicholson v Osvícení, kterého obrovský prostor horského hotelu dožene k šílenství. A krvavá dvojčátka objevující se na chodbách? To byly jen jeho představy. Dům, ve kterém se Shining natáčel, je opravdový hotel v Orlandu, kde se můžete bez problémů ubytovat.

Osvícení-twins
Osvícení-twins

Johnny Depp se jako spisovatel ve snímku Tajemné okno snaží dopsat novou knihu. K tomu si vybere odlehlou chatu u jezera. Jeho tvůrčí blok ho ovlivňuje způsobem, který už nedokáže ovládat. Rozvádí se s manželkou a v okolí chaty se objevuje podivný cizinec…

Představitel Jamese Bonda se ve snímku Dream House přestěhuje se svou manželkou Rachel Weisz a svými dětmi do nového domu. Tam Craig nachytá ve sklepě mladé satanisty. Sousedé s ním nekomunikují. Až pak zjistí, že jediný, kdo má problém, je právě on. Mysteriózní konec, za kterým číhá opravdové manželství dvou hollywoodských herců.

Dům u jezera
Dům u jezera

Dům u jezera jste měli možnost vidět také na Prima love. Dva lidé se míjejí v čase. Nepravděpodobné? Sandra Bullock a Keanu Reeves možná budou a možná ne dokonalý pár. Jediným jejich spojením jsou dopisy, které si vyměňují u architektonicky dokonalého domu. Dům u jezera je spojovatelem jejich příběhu.

Podívejte se na sobotní Příběhy ze života a na film Vražda v mém domě ve 20.15 na Prima love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama