Podívejte se do soukromí hvězdy ze Zločinů ze Sousedství

Perličky ze svého soukromí vhodila do světa herečka Jennifer Finnigan. Co má představitelka hlavní hrdinky krimi seriálu Zločiny ze sousedství ráda? Další díl seriálu Vraždy ze sousedství uvidíte v pátek od 20:15 na Primě LOVE.
Zločiny ze sousedství  - Jennifer s manželem
Zločiny ze sousedství - Jennifer s manželem
Instagram.com

reklama

Překvapení ve skleničce

Kdybyste chtěli blond krasavici, která je mimochodem už roky šťastně vdaná, pozvat na drink, neurazíte jí dobrým Martini. Na to si patrně Finnigan potrpí a nedávno si ho dala i v mírně netradiční úpravě.

Zatímco na rugby vyrazila s manželem, na nákupy se Jenn vydala s dalším rodinným parťákem – chlupatým, roztomilým a tuze trpělivým. I  to můžete vidět na jejím Instagramu.

Zločiny ze sousedství - Její pes
Autor: Instagram.com Zločiny ze sousedství - Její pes

Jennifer se alkoholu rozhodně nevyhýbá, narozdíl od jiných hollywoodských hereček, což na jejím Instagramu můžete sledovat naprosto pravidelně. Nedávno také oslavovala svoje narozeniny v Las Vegas, kde rozhodně střízlivá nebyla. A nedávno? Možná to byly narozeniny křečka...:-)

Zločiny ze sousedství - Jennifer a martini
Autor: Instagram.com Zločiny ze sousedství - Jennifer a martini

Taková podivná vražda

Na nákupy nicméně nemá patrně ani pomyšlení Annabeth Chase v Zločinec ze sousedství. Vrah totiž v pátečním dílu pod vlivem drog zabil dvě ženy. Annabeth i její kolegyně dochází k poznání, že se jednalo o vraždu na objednávku.

Další díl seriálu Zločiny ze sousedství uvidíte v pátek od 20:15 na Primě LOVE.

reklama

reklama