Pět důvodů proč milovat Jonnyho Lee Millera jako Sherlocka

Seriál Jak prosté postavil sherlockovské univerzum vzhůru nohama, ale i přesto (nebo právě proto) si získal miliony fanoušků po celém světě. Obří zásluhu na tom má i představitel hlavní role Jonny Lee Miller. Tady je pět důvodů, proč je jeho Sherlock prostě cool.
Sherlock Holmes: Jak prosté
Sherlock Holmes: Jak prosté
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Je pekelně sexy

Jonnyho sice nejvíc proslavila role Sick Boye v kultovním filmu Dannyho Boyla Trainspotting, kde hrál blonďatého sukničkáře, ovšem ani s věkem mu sexappeal neubývá – naopak zraje jak víno. A Sherlock je tak v jeho podání charismatický, rozervaný čtyřicátník, kterého byste i přes jeho vrtochy a poměrně nebezpečné povolání prostě chtěli mít za souseda. Už jen kvůli letmým setkáním na schodišti.

Je to rebel

Jonny dal svému Sherlockovi také uvěřitelnou „rebelskou“ a moderní vizáž. Jonnyho Sherlock je v celém sherlockovském univerzu rozhodně „nejpunkovnější“, nijak však slavnou postavu nedegraduje. Stále má totiž mozek.

Je to člověk

Sherlock má city a dokonce i sexuální život! Což je – přiznejme si – v případě geniálního detektiva vskutku revoluční záležitost.

Má rád chytré ženy

Sherlockovou největší láskou je Irene Adler – šarmantní restaurátorka umění, z níž se však později vyklubala prohnaná geniální zločinka Jamie Moriarty. I když mu nadělala hodně potíží, sympatické je na tom jedno – má zřejmě slabost pro chytré holky.

Poklonu mu vysekl i „konkurent“

Jonnymu Lee Millerovi dokonce loni vysekl pochvalu i Benedict Cumberbatch, který hraje Sherlocka v konkurenčním seriálu BBC. Svému krajanovi vzkázal, že odvádí vskutku fantastickou práci. Ostatně Cumberbatchovi se líbí i celý seriál a doporučil lidem, ať ho sledují.

Jak prosté ve středu ve 20.15 na Prima love.

 

Sherlock Holmes

Jak prosté, Watsone! Věta, kterou literární Sherlock Holmes nikdy nevyřkl!

 

Robert Downey jako Sherlock Holmes

Fanoušci Sherlocka jásají: Filmový Sherlock Holmes 3 bude!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama