Pátek? S Love a Catherine Deneuve!

Užijte si páteční noc s Primou love a hlavně s šarmantní francouzskou filmovou ikonou Catherine Deneuve. Uvidíte ji ve francouzském snímku Mé hvězdy a já.
Catherine Deneuve
Catherine Deneuve
archiv

Prima love na páteční večer chystá tak trochu nonšalantní oslavu ve víru francouzské krásy. Ve 20:15 uvidíte film Mé hvězdy a já v hlavní roli s Catherine Deneuve. Catherine je zosobněním elegance, ostatně jako každá Francouzka.

Francouzské herečky se pomstí dotěrnému fanouškovi

O čem film "Mé hvězdy a já" je? Robert pracuje ve velké umělecké agentuře. Nejvíce volného času věnuje svému hlavnímu koníčku – filmům. Jeho záliba a obdiv k francouzské kinematografii přerůstá však místy až v chorobnou posedlost slavnými herečkami, kterým neváhá znepříjemňovat život nevhodnými zásahy do jejich soukromí.

Mé hvězdy a já
Mé hvězdy a já

Jeho tři největší favoritky v čele s Catherine Deneuve se setkávají na natáčení nového snímku a zjišťují, že jsou obdivovány a obtěžovány stejným člověkem – Robertem. Rozhodnou se spojit a dát otravnému fanouškovi pořádně za vyučenou... Co mu provedou?

O filmu se dozvíte více TADY.

To se dozvíte na Prima love v pátek ve 20:15

Říká se, že nejelegantnější ženy žijí právě v ve Francii. Jak to dělají?

Sex ve městě: Carrie v Paříži Foto: archiv

1) Sází na jednoduchou eleganci

Žádné složité účesy, těžké make-upy a překombinovaný outfit.

2) Milují klasiku

Může to být proužkaté tričko, balerínky a tmavě modré džíny společně s béžovým trenčkotem. Neobjevily Ameriku, ale tahle krásná kombinace nikdy nestárne.

3) Libují si v historii

Myslíte si, že čas barevných baretů a starých kol dávno vymizel? Francouzky umí tyto trendy oprášit. Kombinace starého a nového, to je jeden z klíčů, jak vypadat neotřele dobře. Stejně jako áčkové sukně pod kolena nemusejí být jediné vhodné pro ženy nad padesát.

4) V nedokonalosti je krása

Francouzka použije korektor na nedostatky pleti, řasy přetře řasenkou a nechá si rozpuštěné vlasy, které zvýrazní sem tam melírem. Přirozenost je pro ni hlavní. Vysolárkovanou kůži a barvené vlasy přenechá jiným.

Sex ve městě - A na co se asi dívají holky?

Prima love slaví třetí narozeniny: Co sledují diváci nejraději?

Jaký seriál je nejúspěšnější na Prima love?

Uhodnete, jaký je nejsledovanější seriál na Prima love?

Film Titanic

Diváky Primy love baví nejvíce drama a thrillery!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama