Pátek na Love: Nevlastní dcera a Sex ve městě

S Primou love uvidíte další příběh ze života! Nevlastní dcera je drama plné tajemství. Poté nepřepínejte, protože uvidíte další díl ze skvělého Sexu ve městě.
Sex ve městě: Samantha s brýlemi
Sex ve městě: Samantha s brýlemi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Drama Nevlastní dcera vypráví tak trochu o pořekadle: pro dobrotu na žebrotu. Nejprve jí nabídli nocleh na jednu noc, aby se vzpamatovala z autonehody. Nakonec se Susan stala dalším členem rodiny Connerových a začala pracovat na jejich statku. I přes nesouhlas Lindy, která mladé ženě nevěří ani slovo. Jenže než stačí cokoli vypátrat z její minulosti, na statku dochází k první smrtelné nehodě... Jak to dopadne? Uvidíte na Prima love v pátek ve 20:15!


Sex ve městě - A na co se asi dívají holky?
Sex ve městě - A na co se asi dívají holky?
archiv

Sex ve městě? Samantha potkává Smithe

Už je to konečně tady, Samantha se nám pomalu ale jistě zaháčkovává ke své další lásce Smithovi! Za to Carriina kniha slaví úspěchy nejen v Americe, ale především také ve Francii. Odtud dostává tučný šek a vyráží společně s Jackem na nákupy do luxusní čtvrti. Jack jen přihlíží a trápí ho, že jeho knihu už vydavatelé dvakrát odmítli. Samantha se rozhodla pomoc sexy číšníkovi, se kterým tráví poslední noci, s kariérou divadelního herce. Mirranda je do Steva zamilovaná, ovšem Steve má oči jen pro svou současnou přítelkyni Debbie. Charlotte se stále nemůže smířit s rozchodem.

Sex ve městě uvidíte na Prima love ve 22:35!

 

Sex ve městě: Carrie a její boty

Božské boty na toto léto, které by nosila Carrie Bradshaw!

 

Sex ve městě: pan Božský a Carrie Bradshaw

10 pohledů pana Božského, kterým neodoláte stejně jako Carrie!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama