Páteční Prima love bude s krásnými muži!

Vánoce mají jednu neuvěřitelnou výhodu. Jsou to svátky klidu a míru a je vlastně povinností nikoho neodmítnout a být milý. Takový přístup mají i muži z malého města v Montaně, kteří dostanou nabídku vyfotit se do kalendáře!
Kluci z kalendáře
Kluci z kalendáře
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A o tom je v podstatě celý film. Děláme si legraci, ale když se podíváte na fotky, pochopíte, že by to vlastně úplně stačilo. To je prostě film Kluci z kalendáře.

Romantická komedie, kterou uvidíte v páteční večer přesně ve 20.15, je natočená na motivy románu Decent Exposure od Phillipy Ashley. Román se zabývá životem hlavní hrdinky, které se obrátí život naruby. Jak to tak bývá, v jeden jediný den.

Zdánlivě známý příběh cizinky na maloměstě...

PR manažerka, které se štěstí vyhýbá velkým obloukem, se úplnou náhodou ocitne v malém městěčku ve státě Montana. Připomíná vám toto téma něco? Dáme vám nápovědu. Je blonďatá, trochu bláznivá a zůstane ve vesnici na Aljašce...

Muži na stromech koláž

Krasavci na konci světa? Ne, Muži na stromech!

Baxter přišla během pracovního večírku o svou skvělou práci na Manhattanu i o svého snoubence. Její novou pracovní náplní je sehnat finanční zdroje pro místní stanici záchranářů, a tak se tamní pracovníky snaží přesvědčit, aby pózovali nazí pro fotky a la Muži z kalendáře. Kluci se však fotit nechtějí ani omylem.

A tak proběhne několik přesvědčovacích kol místních mužů... a samozřejmě, jeden se nechá přesvědčit i k jiným věcem.

Kluci z kalendáře: focení

Ale na to už se musíte podívat sami a užít si předvánoční atmosféru v pátek na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama