Osmá řada Castla na zabití už se točí. Stana Katic něco málo prozradila!

Mnozí si užívají dovolených, Castle s Beckettovou jsou však od konce července zpátky v procesu! Právě v posledním červencovém týdnu odstartovalo natáčení 8. řady populárního seriálu. Ještě nedávno přitom visela ve vzduchu důležitá otázka? Bude Stana Katic alias Beckettová pokračovat?
Stana Katic v Castleovi
Stana Katic v Castleovi
ABC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl premiérové 7. řady seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Happy Ending

Jako špagát napínala herečka dlouhé týdny nervy fanouškům i tvůrcům seriálu. Na podzim se totiž v jednom rozhovoru „zamýšlela“ nad tím, zda není dobré v nejlepším přestat a posunout se dál, pak dlouho „otálela“ s podpisem smlouvy na další řadu. Až v půli května, zhruba měsíc poté, co kývl její parťák Nathan Fillion, se všem ulevilo. Tehdy totiž vyšla zpráva, že se seriálem „nerozhodná“ herečka nesekne a má v kapse smlouvu na další řadu. Podrobnosti ohledně dlouhého rozhodování přitom prozradila teprve pár dnů zpátky!

Žádné drama

A výsledek? Katic pro Deadline.com jednak zdůraznila, že na podpis nové smlouvy nespěchala jednak proto, že měla rušné období a chtěla vše řešit až po konci sedmé řady, druhak pak pro ni byl podpis spolupráce na další řadě víc než „jen“ obchodní záležitostí. Přemýšlela například o tom, kam bude další řada směřovat. Což souviselo hlavně s odchodem showrunnera Andrewa Marlowa. „Podílel se na tvorbě charakteru (Kate), toho kým se stala. A byl součástí dialogu o tom, jak vytvářet silnou ženskou hrdinku,“ popsala pro Deadline.com Katic jeho roli při vývoji postavy odvážné vyšetřovatelky

Castle na zabití IV - Obrázek 8
Castle na zabití IV - Obrázek 8

Nalákala ji známá jména

Dobrý dojem na ni udělalo až jmenování „nových“ showrunnerů Alexiho Hawleye a Terence Paula Wintera. „Nabyla jsem pocitu, že postava je ´v bezpečí)´ i v další kapitole Castla. Byla jsem přesvědčená, že znají příběh i charakter. Terence spolupracoval na show od prvního dne a některé z pro mou postavu nejzajímavějších epizod napsal právě Alexi. A přestože jsou dychtiví vším „zatřást“ a zaměřit se na náročnější příběhy, budou zároveň chránit integritu té postavy,“ osvětlila Katic, co ji uklidnilo. To, že by osmá řada byla její opravdu poslední, nepotvrdila. Na diskuse o odchodu je prý zatím příliš brzy.

Tak šťastné natáčení přejeme! Jsme velice nedočkaví!

Další díl 7. řady seriálu Castle na zabití v úterý ve 20.15 na Prima love.

(-nov)

Castle na zabití IV - Obrázek 4

Stana Katic se rozhodla! Zůstane v seriálu Castle na zabití?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama