Opustí představitelka Kate Castla na zabití?

Otázky provázejí dosud nenatočené díly osmé řady oblíbeného seriálu Castle na zabití. V posledních měsících není jasno, kdo z hlavních hrdinů bude v seriálu pokračovat. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.20 na Prima love.
Castle na zabití IV - Obrázek 4
Castle na zabití IV - Obrázek 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Nathan se vrací

Před pár dny přišla zpráva, u které se části fanoušků ulevilo. Vypadá to, že Nathan Fillion alias seriálový spisovatel Richard Castle se s tvůrci seriálu nakonec dohodl na tom, že bude v osmé sérii úspěšného seriálu ABC hrát. Ale co jeho seriálová parťačka a přítelkyně?

Otázky

Kolem dalšího účinkování herečky Stany Katic v roli detektivky Kate Beckett stále není jasno. Vypadá to, že herečka smlouvu na další sérii dosud nepodepsala. Loni na podzim se totiž pro TVLine o blízké budoucnosti vyjádřila dost neurčitě. Uvedla, že v případě, kdy je něco kompletní a není už kam se kreativně posunout, je lepší skončit na vrcholu. Podobný názor ostatně uvedl před pár lety také Fillion. Jenže zatímco herec už se zjevně zaháčkoval a fandové o něj aspoň v příští sérii nepřijdou, Katic ještě své příznivce napíná.

Castle na zabití IV - Obrázek 10
Castle na zabití IV - Obrázek 10

 

Řada aktivit

Katic se ostatně nevěnuje jen herectví. Už v roce 2008, kdy mimochodem začala natáčet právě seriál Castle na zabití, si založila produkční společnost a vedle toho také zpívá. Herečka, která je dcerou srbských imigrantů, mimochodem ovládá šest jazyků - angličtinu, francouzštinu, italštinu, srbštinu, chorvatštinu a slovinštinu.

Ať už se Stana do budoucna rozhodne jakkoliv, v úterním díle seriálu Castle na zabití bude určitě opět skvělá.

Castla na zabití uvidíte od 21.20 na Prima love!

Fillon se zúčastnil natáčení Teorie Velkého třesku

Castle v Teorii velkého třesku? Ano!

Richard a Kate

Castle finišuje: To nejlepší z páté série!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama