Nový rok prožijte s Sherlockem Holmesem a jeho láskami!

Na Nový rok nás většinou zasáhne kocovina, ale i tak se nezapomeňte podívat na Sherlocka Holmese, punkáče z New Yorku. Uvidíte, že jeho lehkost bytí vás nabije novou energii, kterou do nastávajícího roku budete potřebovat! Sherlocka Holmese uvidíte ve 20.05 na Prima love.
Sherlock Holmes: Jonny a Lucy
Sherlock Holmes: Jonny a Lucy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Největší lásky punkového Sherlocka? To jsou brunetky a sport.

„Punkový“ Sherlock s tváří Jonnyho Lee Millera je pořádně sexy chlápek. I jeho představitel, Jonny Lee Miller, nemá o fanynky nouzi. Ostatně právě Miller, byl také prvním mužem hollywoodského vampa Angeliny Jolie a i v současnosti je po jeho boku krásná žena! Koho a co všechno miluje?

Bleskové manželství s Angelinou

Jonny Angelinu dostal do chomoutu dlouho před božským Bradem, štramákem Billy Bobem Thorntonem i adopcí prvního z jejích dětí. Temperamentní hollywoodská hvězda se za blonďatého Brita provdala v roce 1996. V té době měli už oba našlápnuto k slušné kariéře. Seznámili se ostatně během natáčení thrilleru Hackeři. A byl to trochu extravagantní pár.

Jolie na sobě třeba během obřadu měla černé kalhoty a tmavé tričko s Jonnyho jménem napsaným - údajně - vlastní krví. Jenže i přes efektní vstup do manželství spolu ti dva nevydrželi dlouho. Po 18 měsících začali žít odloučeně, oficiálně se rozvedli „až“ roku 1999. A to v poklidu. „Klíč ke klidnému rozvodu je přátelství,“ okomentoval to sám Miller. S Angelinou jsou tak prý stále kamarádi.

Angelina Jolie se dali dohromady s Jonnym během natáčení filmu Hackeři

Angelina Jolie se dali dohromady s Jonnym během natáčení filmu Hackeři, poznáte je?

Osudová Michelle

Přízviska „manžela“ Angeliny se dlouho nezbavil, již sedm let však v jeho životě hraje prim jiná žena – Michele Hicks. Jonny zřejmě preferuje sexy brunetky, neboť i jeho dlouholetá partnerka je tmavovláska, vedle herectví se navíc věnuje i modelingu. Pár, v současnosti už manželský, společně vychovává čtyřletého syna Bustera Timothyho a žije v Los Angeles. Jako herečku jste Michele mohli vidět třeba v seriálu Právo a pořádek nebo Kriminálce New York. Zahrála si také v tomto videoklipu skupiny Bush.

Běhání a míč

Jonny Lee Miller má ale i další životní lásky. Je jednak fanouškem fotbalového klubu Chelsea, jeho vášní jsou však také maratony. V roce 2008 třeba uběhl London Marathon za tři hodiny a dvě minuty navrch. Před třemi lety pak běžel New York City Marathon. Běžela i herečka Jennifer Carpenter, s kterou se „sešli“ v seriálu Dexter.

Doběhne i pachatele „dnešního“ zločinu? Jeho Sherlock bude na stopě bankovních lupičů!

Bílá je poslední sezónu barva léta

To vás překvapí! Seriálové kostýmy Lucy Liu si můžete dovolit i vy


 

Setkání s Irene bude pro Sherlocka bolestivé

Irene Adler – osudová žena Sherlocka. Které herečky ji ztvárnily?

 Šárka Novotná

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama