Nové zprávy ze světa Sexu ve městě! Možná bude třetí díl!

Hlavní představitelka Sexu ve městě, Carrie Bradshaw, se v prosinci nechala slyšet, že (tentokrát!) vážně uvažuje o natáčení třetího filmu o příbězích čtveřice žen z Manhattanu.
Sex ve městě: premiéra
Sex ve městě: premiéra
isisfa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sarah Jessica Parker, jež je zároveň producentka filmových verzí Sexu ve městě, se o třetím pokračování vždycky vyjadřovala pozitivně. A v prosincovém čísle módního magazínu během rozhovoru přiznala, že o natáčení třětího pokačování Sexu ve městě opravdu vážně uvažuje. Podle jejích slov ji tlačí hlavně neúprosný čas.

Není se čemu divit, protože samotné herečce je už čtyřicet osm let a její ostatní kolegyně jsou o pár let starší, což reflektuje i samotná představitelka novinářky Carrie Bradshaw: "Jedna část mne si myslí, že je tu ještě jedna kapitola, kterou bychom měly vyprávět. Ale čas je podivná věc a rozhodně to není záležitost, na kterou by se ještě mohlo čekat."

Carrie randí s Aidenem a má pravidlo, že žádná květina není dostatečně velká, aby se nemohla nosit.

Sex ve městě: Jak se proměnila Carrie?

Film Sex ve městě vznikl po čtyřech letech od poslední epizody seriálového fenoménu 90. let, který ženám ukázal, že se nemusí bát mluvit o všech aspektech jejich života. V roce 2010 Carrie Bradshaw řešila svatbu s panem Božským, o dva roky později se se svými přítelkyněmi vypravila do Abu Zábí, kde potkala svého bývalého partnera Aidena.

Nadšení z toho, že uvidíme další pokračování příběhů Carrie Bradshaw, podpořila nedávno i Kristin Davis, představitelka Charlotte, která se nechala slyšet, že by milovala další šanci zase spolupracovat s ostatními protagonistkami. Ale nejrealističtější Miranda, Cynthia Nixon, tuto myšlenku dementovala.

Tak a teď kde je pravda? Ale jedno je jisté, město bez sexu, Cosmopolitanu a červených podrážek by nemělo šmrnc!

Sex ve městě můžete sledovat každý všední den ve 22.15 na Prima love.

Zavzpomínejte si na dva poslední díly Sex ve městě:

 

Sex ve městě: Zamilovaná Samantha a Richard

Deset věcí, které dělá zamilovaná Samantha ze Sexu ve městě

 

Miranda Hobbes

Jak se změnila Miranda během sérií v Sexu ve městě?

 

Pan Božský

Sex ve městě: Kdo je tajemný pan Božský?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama