Nová holka: Jak se to vyvíjí se sexy padesátníkem?

Jak jsme vás ve středu informovali, Jess, hlavní hrdinka seriálu Nová holka, se lehce sblížila se sexy zazobaným padesátníkem. Jess se tentokrát rozhodne svého postaršího přítele dostat do společnosti jejích o dost mladších kamarádů. Jak taková soutěž dopadne a co prozradí o Russelovi?
Nová holka: kluci opíjí Russela
Nová holka: kluci opíjí Russela
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seriál Nová holka uvidíte na Prima love v pátek v 18.55 – stejně jako každý den!

Jess si užívá nové lásky Russella, ale přeje si, aby přijal i její kamarády. Pozve ho na víkend k sobě a prosí kluky, aby se chovali normálně. V jejich podání to znamená hrát hru, při které se opijí. Druhý den je Russellovi hrozně špatně a poprvé se s Jess pohádají.

Russell má zraněnou ruku a odchází. Jess za ním zajde a vysvětlí mu, že do jejího života patří i její přátelé. Pokud o ni Russell stojí, musí vzít na milost i její kamarády. Russell rád souhlasí. Winston dostal novou práci. Pracuje ve sportovní redakci rádia, ale má zpočátku problémy se šéfem. Rozhodne se vrátit k práci chůvy. Malý Elvin je ale velmi chytrý chlapec a ví, že by tam Winston měl zůstat. Lstí dosáhne toho, že Winstona jeho matka vyhodí a on musí zpět do rádia. Se šéfem si vysvětlí některé skutečnosti a zůstává.

Nová holka: hra

Nová holka: Russel a hra na lávu

Ještě neznáte Russela? Seznamte se s jeho představitelem!

Nová holka: rande s Russelem

Poznejte sexy padesátníka z Nové holky, která s ním randí!

Přátelé vs Nová holka

10 podobností Nové holky s Přáteli!

Nová holka

Scházel vám seriál Přátelé? Na Prima love uvidíte Novou holku!

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama