Někteří lidé potřebují na lásku druhý pokus. To uvidíte i na Prima love

První lásky jsou většinou stvořeny k vášnivé záhubě, z které se protagonisté oklepávají třeba ještě pár let. Někdy se ale nepovedou ani vztahy následující. Kde je chyba? To odhalí v romantickém dramatu Ian v pátek ve 20.05 na Prima love.
Láska na druhý pokus

Někdy se stává, že nejsme vděční za to, co všechno máme. Naše ego nás neustále žene k tomu být všude a výš. A tak se někdy stane, že se dozvídáme, co máme, až ve chvíli, kdy o to přijdeme. Lidská rasa už je holt taková. To se stane i filmové postavě Ianovi. Je to mladý muž, který má celý svět před sebou. A po boku slečnu, která ho miluje celým svým srdcem. To ovšem nic nemění na tom, že Ian každou volnou chvíli tráví v práci. Miluje ji snad víc než vlastní přítelkyni? Ne. Jenom mu něco nebo někdo musí otevřít oči.

Co se musí stát, aby si člověk uvědomil, jak moc někoho miluje? To uvidíte v americko-britském romantickém filmu Láska na druhý pokus.

O čem celý příběh je? Ve zkratce asi o tom, že stydlivá Samantha chodí s Ianem. Ti dva se sice milují, ale Ian dává pořád raději přednost práci.

Zpěvák Justin Timberlake a herečka modelka Jessica Biel... Když musíš, tak musíš, klidně i na zápase
Zpěvák Justin Timberlake a herečka modelka Jessica Biel... Když musíš, tak musíš, klidně i na zápase
Instagram.com

 

Kromě toho není schopen Samanthě říct, že ji miluje. Emoční nestabilita mu je s největší pravděpodobností blízká. Dívka už takhle nechce žít. Její taxi se srazí s dalším autem. Zemře…. Ian je nešťastný a uvědomí si, že bez Samanthy nemůže žít. Čte její deníček, ve kterém píše, jak moc Iana miluje a že mu složila písničku, ale stydí se mu ji zazpívat.

Ráno se Ian probudí a Sam je vedle něj. Všechno se mu jen zdálo. Den probíhá úplně stejně jako ve snu, Ian je nervózní a chce nehodě zabránit. Najde Samanthu a poví jí, že se děje něco zvláštního, ale ona mu nevěří. Chce odjet z Londýna. Zamíří se Sam do města, kde Ian prožil dětství, a jdou do starého domku, kde se pomilují. Ian Samantě stále opakuje, že ji miluje. Večer před jejím koncertem okopíruje písničku, kterou složila, a dá ji lidem v orchestru. Na závěr ji začnou hrát a Ian svou lásku požádá, aby zazpívala. Všichni tleskají a Sam je šťastná. Pak jdou na večeři, nasednou do taxíku…

Lásku na druhý pokus můžete sledovat na Prima love ve 20.05 na Prima love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama