Někteří lidé potřebují na lásku druhý pokus. To uvidíte i na Prima love

První lásky jsou většinou stvořeny k vášnivé záhubě, z které se protagonisté oklepávají třeba ještě pár let. Někdy se ale nepovedou ani vztahy následující. Kde je chyba? To odhalí v romantickém dramatu Ian v pátek ve 20.05 na Prima love.
Láska na druhý pokus
Láska na druhý pokus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někdy se stává, že nejsme vděční za to, co všechno máme. Naše ego nás neustále žene k tomu být všude a výš. A tak se někdy stane, že se dozvídáme, co máme, až ve chvíli, kdy o to přijdeme. Lidská rasa už je holt taková. To se stane i filmové postavě Ianovi. Je to mladý muž, který má celý svět před sebou. A po boku slečnu, která ho miluje celým svým srdcem. To ovšem nic nemění na tom, že Ian každou volnou chvíli tráví v práci. Miluje ji snad víc než vlastní přítelkyni? Ne. Jenom mu něco nebo někdo musí otevřít oči.

Co se musí stát, aby si člověk uvědomil, jak moc někoho miluje? To uvidíte v americko-britském romantickém filmu Láska na druhý pokus.

O čem celý příběh je? Ve zkratce asi o tom, že stydlivá Samantha chodí s Ianem. Ti dva se sice milují, ale Ian dává pořád raději přednost práci.

Zpěvák Justin Timberlake a herečka modelka Jessica Biel... Když musíš, tak musíš, klidně i na zápase
Zpěvák Justin Timberlake a herečka modelka Jessica Biel... Když musíš, tak musíš, klidně i na zápase
Instagram.com

 

Kromě toho není schopen Samanthě říct, že ji miluje. Emoční nestabilita mu je s největší pravděpodobností blízká. Dívka už takhle nechce žít. Její taxi se srazí s dalším autem. Zemře…. Ian je nešťastný a uvědomí si, že bez Samanthy nemůže žít. Čte její deníček, ve kterém píše, jak moc Iana miluje a že mu složila písničku, ale stydí se mu ji zazpívat.

Ráno se Ian probudí a Sam je vedle něj. Všechno se mu jen zdálo. Den probíhá úplně stejně jako ve snu, Ian je nervózní a chce nehodě zabránit. Najde Samanthu a poví jí, že se děje něco zvláštního, ale ona mu nevěří. Chce odjet z Londýna. Zamíří se Sam do města, kde Ian prožil dětství, a jdou do starého domku, kde se pomilují. Ian Samantě stále opakuje, že ji miluje. Večer před jejím koncertem okopíruje písničku, kterou složila, a dá ji lidem v orchestru. Na závěr ji začnou hrát a Ian svou lásku požádá, aby zazpívala. Všichni tleskají a Sam je šťastná. Pak jdou na večeři, nasednou do taxíku…

Lásku na druhý pokus můžete sledovat na Prima love ve 20.05 na Prima love!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama