Nejznámější sitcom Jak jsem poznal vaši matku přichází na Prima love

Od pátku se na Prima love budete setkávat s jedním z nejznámějších sitcomů této doby. Jak jsem potkal vaši matku znáte, i když o tom nevíte. Hlášky Barneyho, hlavní postavy, se linou napříč internetem...
Jak jsem poznal vaši matku
Jak jsem poznal vaši matku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A o co vůbec jde? Představte si, že se váš život stane sitcomem. Někdy k tomu nemá daleko, řeknete si. Bays a Thomas měli při tvorbě seriálu to štěstí, že využili historek svých přátel, ale neušetřili ani sebe. Postava Teda je založena na Baysovi, postavy Marshalla a Lily na Thomasovi a jeho manželce...

Hlavním hrdinou je Ted Mosby, který v roce 2030 vypráví svým dětem příběh o tom, jak poznal jejich matku.

Kromě Teda Mosbyho se v seriálu stále objevují jeho přátelé: právník Marshall Eriksen (Jason Segel), televizní hlasatelka Robin Scherbatsky (Cobie Smulders), učitelka z mateřské školy Lily Aldrin (Alyson Hannigan) a bankovní manažer Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

Jak jsem poznal vaši matku - Barney Stinson, Foto:

Seriál slavil za léta natáčení extrémní úspěchy, hlavně na poli televizních Oscarů. Samotný sitcom či jeho protagonisté získali 5 Cen Emmy včetně ceny za nejlepší komediální seriál v roce 2009.

Pro diváky FTV Prima není bláznivý seriál žádnou novinkou. Prima Cool ho vysílá od roku 2009. Fanoušci seriálu si můžou své znalosti krásně zopakovat a pobavit se na účet Barnyho, ti neznalí by si neměli nechat ujít Jak jsem potkal vaši matku hlavně proto, že je to skvělý seriál plný vtipu, ale i bláznivého životního stylu jednoho z protagonistů (a nebudeme ukazovat!)

Jak jsem potkal vaši matku uvidíte každý den dvě epizody v 19.00 na Prima love!

Reklama
Reklama