Nejslavnější seriálový Barney oslavil narozeniny! Kolik byste mu řekli?

Pěknou párty patrně tento týden přichystal představitel nejvýraznějšího hrdiny seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Kdo to je a kolik by měl mít svíček na dortu?
Barney
Barney

reklama

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete vídat denně na Prima Love ve 13.55, 14.25, 18.45 a 19.45.

Na zdraví

I když pro Patricka byly poslední týdny těžké zemřel mu jeho dvanáctiletý pes, kterého si pořídili společně s manželem, a pracovně je představitel Barneyho stále hodně zaneprázdněný, na jednu věc si čas našel. A naštěstí množstvím práce netrpí ani jeho fanoušci, kteří každý jeho krok sledují na sociálních sítích.

Neil Patrick Harris se totiž minulý týden stal oslavencem!

Herec už na své narozky v podstatě “upozornil” na svém instagramovém profilu před pár dny celkem stylovou fotkou ze sklenkou dobrého pití. A na Instagramu mluví o tajemném baru, který je v každém velkém městě. Ty nejsou pro každého a dostanete se tam pouze na heslo.

Jak jsem poznal vaši matku - Patrick a narozeniny
Autor: archiv Prima Jak jsem poznal vaši matku - Patrick a narozeniny

A kolik, že byste šarmantnímu herci, zpěvákovi a kouzelníkovi tipli? Je mu třiačtyřicet!

Další oslavenec

Mimochodem jen pár dnů před Neilem oslavil narozeniny i jeho manžel David Burtka! Americký herec, moderátor a kuchař je o dva roky mladší než jeho životní láska narodil se 29. května 1975. Oba partnery tak pojí nejen manželský slib, dvojčata, která vychovávají, ale i znamení zvěrokruhu jsou Blíženci. Stále je patrně neopouští ani velká láska, Neil totiž svému partnerovi nedávno vystřihl hezké, veřejné přání.

Jak jsem poznal vaši matku: Patrick Neil harris  Foto: Foto: Instagram.com

Sluší jim to, že?

Seriál Jak jsem poznal vaši matku můžete vídat denně na Prima Love ve 13.55, 14.25, 18.45 a 19.45.

reklama

reklama