Nejslavnější kuchař Gordon Ramsey má mini dvojníka! Televizní hvězda dokonce odepsala i jeho matce

Gordone, nebyl si náhodou ve Walesu před deseti měsíci, ptá se humorně britská matka na sociálních sítích slavného kuchaře Gordona Ramseyho. Její syn se totiž nápadně podobá známému britskému cholerikovi, který umí udělat v kuchyni pořádné peklo.
Gordon Ramsey - mini dvojník
Gordon Ramsey - mini dvojník
Instagram/ archiv Prima Love
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

VŠECHNY DÍLY S GORDONEM RAMSEY MŮŽETE VIDĚT ONLINE NA PRIMA PLAY TADY

Když Britka Claire Dempster postovala fotografii svého syna s tím, že si tak trochu vystřelí z jedné z nejslavnějších osobností Britského království, netušila, že síla sociálních sítí je tak vcelká, že odpověď na sebe nenechá dlouho čekat. A to rovnou od samotného protagonisty pořadů jako Ano, šéfe s Gordonam Ramsaym, který můžete vidět na Prima love každý víkend v 17.40.

Humorný je i fakt, že kromě toho, že by měl mít Ramsay levobočka, nedávno oficiálně oznámil, že se svou manželkou čeká už pátého potomka. I tak se rozhodl mladé matce Claire odpovědět se svou pověstnou strohostí.

Mini Gordon Foto: Mini Gordon, Foto: Instagram.com

A Gordon sám odpověděl, že byl před jedenácti měsíci:

Gordon Ramsey twitter Foto: Gordon Ramsey twitter, Foto: twitter.com

I tím vyvolal v Británii obrovský poprask na sociálních médiích, protože lidé začali fotku miminka sdílet ve stovkách tisících. A odpověď Ramseyho humorně komentovat. Ramsey totiž nepatří zrovna mezi "hodné hochy", párkrát strávil noc i ve vězení za výtržnictví.

Česká verze Gordona Ramseyho?

Ano, šéfe s Gordonem Ramseym je úspěšný formát, který můžete vidět okopírovaný v mnoha zemích světa. A pro takový formát tvůrci potřebují opravdu tvrdého šéfkuchaře s mnohaletými zkušenostmi. Čechy jednoho takového úspěšně našly – Zdeňka Pohlreicha.

Anglickou verzi Ano, šéfe můžete sledovat každý víkend na Prima love v 17.40 v sobotu i v neděli. Pokud drsné praktiky a šokující zákulisí některých restaurací během víkendu sledovat nestíháte, podívejte se na Prima Play.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama