Nejpodivnější sexuální úchylky? Poznejte je s Gigoly!

Gigolové mají na první pohled práci snů. Na ten druhý však zažívají ve své práci různé situace, které jsou obyčejným mužům odepřeny. A také se setkávají s mnoha úchylkami. V sobotu ve 23.25 uvidíte ženu, která si hraje na mrtvou a chce u toho dosáhnout orgasmu!
Milování má mnoho podob

Jaká může být žena, která si zaplatí gigola? Dost pravděpodobně bude časově vytížená. Žena, která nemá čas na seznamování a randění. Může to být dívka, které chybí něžnosti, anebo také ta, která má speciální touhy, jež by si chtěla splnit. V určitých případech jsou ty touhy ale tak speciální, že pokud požádá svoje milence o splnění takové představy, obyčejní muži se většinou zaleknou. A v ten moment přichází na scénu profesionálové, aby splnili jakékoliv ženské sny.

Hra na Šípkovou Růženku

Úkolu plnit netypické sexuální sny se tentokrát zhostí Steven. Ten má schůzku s novou klientkou v hotelu. Ta mu však nechá vzkaz na recepci, že má poněkud zvláštní úchylku – ráda si hraje na mrtvou. Steven vstoupí do apartmá, kde žena skutečně leží na posteli se zkříženýma rukama. Jak sama vysvětluje, její záliba vznikla už v dětství, kdy si četla o Šípkové Růžence. Steven tedy přistoupí, ženu políbí a začne svlékat. A Stevova klientka se začíná probouzet...

V každém případě hra na pohádkovou postavu ještě není nic, co by nás muselo pohoršovat. Sadismus a masochismus, pedofilie, nekrofilie, to jsou sexuální úchylky, které se ojevují často a bez známek studu. Existují ale úchylky, které nás minimálně šokují...

Až na ty chlupy jste vynikající, pane policisto Foto: Business Factory

Foto: Business Factory

Chlupy, chlupy a zase chlupy...

Ženy se v určitém případě dělí na ty, které milují holé hrudníky a na ty, které by bez pořádného "svetru" na partnerovu hrudi ani nesáhli. Existují ale lidé, u kterých hraje ochlupení důležitější roli. Vybírají si speciálně ty nejzarostlejší jedince.

Víte, že? U většiny sexuálních deviací se nepodařilo zjistit, nakolik je takové chování podmíněno vrozenými dispozicemi a na kolik sociálními okolnostmi.

Ablutofily uspokojí jedině voda

Jestli se rádi sprchujete, vězte, že i v tomto hygienickém rituálu se někteří dokážou uspokojit. Pohled na ženu či muže v mokrém oblečení, ať už ve sprše, nebo v moři, dokáže lidi, kteří vyznávají tzv. wetlook, zvednout ze židle. Ablutofilové naopak můžou zažít orgasmus ve chvíli, kdy se ponoří do horké vody.

Pozor na somnofily

Také rádi kempujete v přírodě a jezdíte na vodu? Tak pozor na kempy, mohli byste zde totiž potkat člověka, který se rád ukájí nad spícím jedincem. A samozřejmě to nemusí být jen jeho partner, ale i úplně neznámý člověk.

Stanování Foto: thinkstock.com

Foto: thinkstock.com

Vzrušující dopravní nehody

Symforofilie je úchylka, s kterou si užijete hodně "legrace". Veškeré sexuální hrátky totiž zažijete na silnicích, protože uspokojení jedinec zažije jen v případě pohledu na dopravní nehodu.

V dokumentu Nejšílenější úchylky, které Prima love vysílá každý čtvrtek, jsme vám představili muže, jenž se zamiloval do svého auta, a dokonce s ním provozuje i sex. Více si přečtěte zde:

Tohle má být sex?

Miluje se se svým autem a šnupe pudr. To jsou Nejšílenější úchylky na Love!

Dušení během sexu

O této úchylce jste určitě slyšeli spíše jako o praktice, která má jisté místo v seznamu lidských úmrtí. Asfyxofilové dosahují bouřlivějšího vrcholu právě při škrcení. Tato úchylka je ale v podstatě dost známá a praktikuje ji víc lidí, než si myslíte. Nedávno kvůli takovému dušení zemřel i slavný herec David Carradine, představitel Billa v pověstném snímku Q. Tarantina Kill Bill.

Pánové pro potěšení

Pánové pro potěšení. Foto: archiv Prima

Sledujte Gigoly na Prima love v sobotu ve 20.15 a vzdělávejte se v dalších sférách!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama