Nejlepší chůvy jsou muži! Alespoň podle filmů...

Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!
Tátu v sukni si zahrál Robin Williams
Tátu v sukni si zahrál Robin Williams
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V pátek na Prima love ve 20.15 uvidíte snímek Tajemná chůva.

Claudii zůstal po smrti otce už jen problematický bratr Carter. Dívka pracuje v bohaté rodině jako chůva chlapce Aidena a velmi si rozumí jak s ním, tak s jeho rodiči. Jednoho večera je dům přepaden neznámým pachatelem, který smrtelně zraní Aidenova dědečka. Policie vypátrá, že příbytek před pár dny navštívil Claudiin bratr.

Přestože Claudia věří, že by se bratr nikdy ničeho takového nedopustil, zaměstnavatelé jí dají hodinovou výpověď. Mohla to však být jedině osoba, která od Claudie zná zvyky rodiny. Podezřívá proto svého přítele. Zjistí, že jí lhal. Při prověřování alibi odhalí, že lhal i jeho spolubydlící Jace, který také zná zvyky rodiny. Claudia poprosí přítelkyni Nicol, aby prověřila Jacovy účty. Mladík však zjistí, že ho Claudia odhalila, a pokusí se ji zabít... Příjemnou detektivku si užijte už v pátek!

Třou bídu s nouzí, ale ve filmu vydělají balíky peněz

Ačkoliv profese chův a au-pair jsou poměrně častou obživou hlavně v západním světě, jejich platy jsou mizivé. A přitom nám vychovávají budoucí generace. Zato hollywoodští herci a herečky za svoje role chův inkasují miliony. A není se čemu divit, protože filmové komedie na toto téma jsou většinou naprosto výborné!

To dokázal hlavně Táta v sukni a Robin Williams!

Táta v sukni Foto: archiv

Táta v sukni. Foto: archiv

 

Robin Williams si tuto roli už nikdy neodpáře, protože dokázal s grácii sehrát komedii muže v sukni a ještě k tomu muže, který se vydává za důchodkyni, jejíž poslání je srovnat ty malé haranty, kteří dokážou z ničeho vytvořit peklo na zemi. Perličkou toho všeho je, že ti haranti jsou jeho vlastní děti. Aby s nimi mohl trávit více času, rozhodne na sebe pravidelně patlat tuny laku a nátěru, aby vypadal jako ta správná krotitelka divokých dítek. Táta v sukni tak dokonce hraje i na notu genderové nerovnosti a upozorňuje na nulová práva otců v oblasti výchovy!

Terminátor ve školce

 

Policejt ze školky Foto: archiv

Policejt ze školky. Foto: archiv

 

Dobře, Arnold opravdu není klasickou chůvou, kterou byste si pro svá úžasná dítka přáli. V každém případě se žádný rodič nemusel obávat, že by děti neuměl srovnat. A to k tomu nemusí použít ani svoji hvězdnou hlášku: Hasta la vista, baby. Policajt ze školky prostě dokáže učit vaše děti a k tomu ještě pozabíjet pár psychopatů. Ideální pro děti, které postrádají mužské vzory.

Další policajt si tentokrát zakládá vlastní školku

Bláznivá školka Foto: archiv

Eddie Murphy si zahrál také jednoho bláznivého policajta, nicméně jeho role jsou opravdu různé, a proto se nemůžete divit, že se ve filmu Bláznivá školka stal i chůvou. Když si dva muži otevřou privátní školku, jak to asi může vypadat? Je to chaos, ale děti se mají jako v ráji!

V pátek uvidíte Tajemnou chůvu v trochu jiném žánru, ale rozhodně stojí za to. Na Prima love ve 20.15!

Podívejte se i na Patricka, který si pro změnu zahrál roli Táta lump!

Hříšný tanec

10 nejlepších momentů Patricka Swayzeho!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama