Nejbrutálnější vrahové ze Sběratelů kostí. Hrobařka i nepřítel žen

Kůstka a Booth mají na kontě dopadení řady zločinců a vrahů. Připomeňte si některé z těch nejbrutálnějších zabijáků, kteří se v seriálu objevili. Další díl premiérové řady Sběratelů kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.
Sběratelé kostí promo foto
Sběratelé kostí promo foto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Howard Epps vraždil blond teenagerky

První ze sériových vrahů v seriálu. Měl děsivé dětství. Jeho matka fanatička se ho snažila udržet „čistého“, zneužívala ho a také „koupala“ v amoniaku pokaždé, když si vyšel ven se ženami, aby z něj „smyla jejich pach.“ Epps, který měl IQ přes 180, později začal vraždit ženy, často blond teenagerky. Ve vězení skončil za vraždu April Wreight, později však utekl. Poprvé se objevil v sedmém díle první série.

Sběratelé kostí: Howard Epps
Sběratelé kostí: Howard Epps

Gormogon s přilbou

Vrah a ještě kanibal. A hned v několika verzích. Gormogonů je totiž víc. Jedním z nich je například „stařík“ Arthur Graves, který „zaučil“ svého následníka. Dalším Gorgomonem byl Master, jehož tvář nikdo dlouho nespatřil, neboť měl na hlavě motocyklovou přilbu. Obličej odkryl až v poslední epizodě 3. série, nakonec ho zabil Seeley Booth.

Sběratelé kostí: Gormogon Foto:

Sběratelé kostí: Gormogon

Právě Master zavraždil i dalšího „bezejmenného“ učně, byl tu však i jistý Jason Harkness, kterého Kůstka a Booth dostali před soud.

Hrobařka

The Grave Digger je Heather Taffet, která unáší a zabíjí lidi zvlášť trýznivým způsobem – pohřbívá je zaživa. Když příbuzní unesených zaplatí včas, řekne jim, kde tělo leží dost rychle na to, aby stačili oběť vykopat živou, v opačném případě jsou nalezena jen mrtvá těla.

Sběratelé kostí: Hrobařka
Sběratelé kostí: Hrobařka

V epizodě Aliens in the Spaceship dokonce unese Kůstku. Taffet nakonec skončí s kulkou v hlavě – v příhodně nazvaném díle 6. série Bullet in the Brain.

Další díl premiérové řady Sběratelů kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

Kůstka a Booth

4 nejšťastnější zářezy v kariéře Davida „Bootha“ Boreanaze


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama