Nedělní večer byl na Prima Love pro lásku jako stvořený

Společnost FTV Prima nabídla divákům na svém vyprofilovaném kanálu Prima LOVE ojedinělý televizní projekt sledující život několika lesbických žen v americkém městě Los Angeles.
Láska je Láska v originále a s titulky na Prima LOVE
Láska je Láska v originále a s titulky na Prima LOVE
Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seriál Láska je Láska dokázal svým úspěšným startem, že tento seriál na obrazovky Prima LOVE rozhodně patří.


Láska je Láska

 

Nedělní večer na Prima LOVE patřil lásce, konkrétně novému seriálu Láska je Láska. Vstup na televizní obrazovky se mu opravdu podařil. Úvodní díl nového seriálu byl s 2,30% share a 65.490 diváky v cílové skupině D15+ druhým nejsledovanějším seriálemv čase po 20:00 od začátku vysílání nové televizní stanice. Mezi ženami 15-44 dosáhl podílu na trhu dokonce 3,34%.

 

 

Prima LOVE za celý minulý týden

 

Nedělní vysoká sledovanost však nebyla jediným úspěchem, který stanice zaznamenala. Nové televizní stanici se dařilo v průběhu celého týdne. V cílové skupině ženy 15-44 zaznamenala Prima LOVE nový primetimový rekord – průměrná týdenní hodnota podílu na trhu v prime time  (18:00-23:00)  - 1,77% - byla nejvyšší od počátku vysílání. Ukazuje se, že Prima Love si získává stále širší publikum a pokračuje v rostoucím trendu.

 

 

Prima COOL za celý minulý týden

 

Výsledky „staršího bratra“ Prima COOL stojí rovněž za povšimnutí. Týdenní share v cílové skupině D15+ (3,78%) i D15-40 (7,47%) byl 4. nejlepší od počátku vysílání.


Mladé televizní stanice skupiny Prima se tak úspěšně zařazují mezi stálice televizní zábavy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama